Moja przygoda ze szkołą rozpoczęła się od prezentu - voucher na 5 godzin jazd. Były to jazdy doszkalające, gdyż 9 lat temu ukończyłam kurs w innej szkole i po kilku nieudanych egzaminach odłożyłam temat na później. Trwało to 9 lat. Kiedy trafiłam do biura w Gdyni przy ul, Świętojańskiej bardzo miła pani Honorata otoczyła mnie opieką. Wszystko wyjaśniła, dopełniła formalności i przydzieliła instruktora. A miałam wymagania co do tej osoby. Pan Piotr Kowerdej wszystkie je spełnił. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jego spokój, opanowanie, wysoka kultura osobista, poczucie humoru i sposób prowadzenia zajęć z jazdy pozwolił mi uwierzyć w siebie. Teorie zdałam za 1 razem a egzamin praktyczny za 2 podejściem. Dziękuje Panie Piotrze, że pomógł mi Pan spełnić moje marzenie. Życzę wszystkim takiego instruktora jak pan Piotr Kowerdej. Zawsze punktualny, pomocny w zrozumieniu sytuacji drogowych, wymagający. Często słyszałam "im trudniej ze mną ,tym łatwiej na egzaminie" i to się sprawdziło.Polecać będę znajomym z czystym sumieniem. Do spotkania na drodze Panie Piotrze. Jest Pan nr 1.