Widok

Szeregi na Lubczykowej

Witam mam okazję kupić szereg na Lubczykowej, jakie są Wasze opinie jak się mieszka? Jak z dojazdem do centrum i z komunikacją? Warto tam kupić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A za ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za 800 jak myślisz warto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mieszkam właśnie na Lubczykowej w szeregach - dlatego pytam. Muszę przyznać że całkiem niezła sumka. A jak się mieszka? Ja powiem, że ok. Dom w sam raz - ani duży ani mały. Trochę ogrodu - też w sam raz. Tylko sąsiada mamy porąbanego ale to inna historia. Blisko szkoła i w końcu budują Lidla. Tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A i dojazd komunikacją miejską też nie jest uciążliwy pod warunkiem że korzysta się z Gryfa. Dojazd linią 167 to porażka, a 168 jeszcze gorsza bo trzeba się przesiadać na Emaus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zależy gdzie chce się dojechać, jak do wrzeszcza to 168 jest super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak, racja :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po wykonaniu nowej bulonskiej ma byc autobus dowożący do węzła jabłoniowa. Stamtąd miasto obiecuje bezpośrednie połączenie tramwajem do centrum i wrzeszcza przez morene (planowana nowa politechniczna). W dodatku jest perspektywa PKMki na kokoszkach - aktualnie jest w internecie petycja. Wiec zapowiada sie niezle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

PKMa może być super sprawą!!!
Ale dojazd do węzła Jabłoniowa z Kokoszek (około 8 km busem - droga nie zrobiona) + Jasień - Morenę - Siedlce do Centrum?
Jestem ciekaw ile to wyjdzie czasowo...
Nowa Politechniczna w rozsypce już na wstępie projektu.
Nowa Bulońska zaczyna się budowa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry