Widok

Szeregowce

Jak w tytule chciałabym się poradzić jak wygląda mieszkanie w szeregowcach w Baninie? Zastanawiamy się nad zakupem takiego domu, jednak wiele słyszymy o nieuczciwości deweloperów a także o fatalnym stanie dróg. Nie zalujecie wyboru właśnie Banina? Jak wyglada w rzeczywistości utrzymanie takiego domu? Poprzednie wpisy są z około 5 lat temu, być może cos się zmieniło. Byłabym bardzo wdzieczna za każdą opinię ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wiesz co kupujesz i gdzie się wprowadzasz to mieszkanie polecam jak najbardziej.
Jeśli chodzi o o deweloperów to zatrudnij inspektora budowlanego który będzie Ci sprawdzał co jakiś czas budowę i będzie OK.

Jeśli oczekujesz:
- że drogi niedługo zrobia
- oświetlenie będzie za pół roku
- kino , auchan niedługo powstanie
- internetu 100/100 za 50 zł
- basenu tuż za rogiem
- autobusów do Gdańska / Gdynii co pół godziny

To szukaj mieszkania w Gdańsku. Szkoda nerwów
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3

zgadza sie , dom jest wolnostojacy , a szeregowiec to mieszkanie tylko ze w pionie. to tak jakdzis ludzie na kawalerke32 m mowia ze maja apartament .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Podobnie jak w bloku tyle że masz malutka działkę. Wszystko słychać.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

dom to jest wolno stojący w szeregu masz mieszkanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry