MULTIGLASS

Szklarz, lustra, szyby

Gdańsk, Konstantego Bergiela 4A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkło nad blat w kuchni wątek zamknięty ładne szkło w dobrej cenie, Pan Dariusz doradził wybór szkła w taki sposób,...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Szklarz godny polecenia wątek zamknięty Fachowa obsługa, doradztwo oraz wykonanie usługi na najwyższym poziomie, 100%...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

Na wymiar - polecam wątek zamknięty Miło fachowo - sympatyczny Pan Darek przyjechał wymierzył zamontował tak jak...
~StanleyB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Wybralam Pana Dariusza po opinijam na Trojmiescie.pl i nie zaluje! Szybki...
~Ira
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Szklarz naprawdę godny polecenia. wątek zamknięty Pierwszorzędna jakość cięcia szyb, bardzo dobra dokładność wymiarów,...
~Irek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

bardzo polecam wątek zamknięty Gorąco polecam Pana Dariusza, pełen profesjonalizm, szybka obsługa, a przy...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Ania - opinia wątek zamknięty Szybka realizacja zamówienia, lustro zamówione popołudniu,a na drugi dzień...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

sprawnie i fachowo wątek zamknięty Zarówno wykonanie jak i montaż na 5+, zdecydowanie polecam
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Wzór dla innych fachowców wątek zamknięty Usługa ekspresowa- na telefon. Blat na biurko dostarczony w ciągu jednego...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

POLECAM wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi. Szkło w kuchni wygląda bardzo ładnie....
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Szybko, profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo szybka realizacja zamówionego lustra - w ciągu godziny, z pomiarem i...
~Ata 11
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

Profesjonalnie wątek zamknięty Polecam. Bardzo profesjonalna obsługa, doradztwo, montaż. Szkło w kuchni...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Zamowiłem u lustro jednego dnia a następnego dnia je otrzymałem z dowozem do...
~MS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Polecam usługi tej firmy. Wykonują szybko i solidnie. wątek zamknięty Zamówiłem dostawę i montaż lustra do łazienki. Usługa została wykonana szybko...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Lustra w łazienkach na powierzchni biurowej wątek zamknięty Firma dostarczyła i zamontowała lustra w biurze na Długich Ogrodach. Usługa...
~MR Company
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

lustro łazienkowe wątek zamknięty Zamówiłam u Pana Dariusza lustro do łazeinki. Bardzo dobry i szybki kontakt....
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Realizacja Rewelacja wątek zamknięty Polecam Pana szklarza. Obsługa profesjonalna, bez żadnych problemów,...
~Tomasz Tarkowski A-bis
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Zamówiona kabina prysznicowa i lustro zostało wykonane rewelacyjnie. Jestem...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Perfekcja wątek zamknięty Polecam serdecznie, Nie dość że cena rewelacyjna to realizacja oraz dostawa...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Najszybsze lustro w Trojmiescie :) wątek zamknięty Jestem mega zadowolona.Dzisiaj rano zamowienie przyjete przez milego Pana,za...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry