No niestety, ale muszę wystawić opinie podobną do opinii Niezadowolonej.
Byłam na przedłużaniu rzęs u p. Kasi ok. dwa tygodnie temu. Obecnie nie mam ani jednej przyklejonej rzęsy :( Zaczynając od początku - p. Kasi oczekiwała ode mnie, że sama powiem jej co chcę mieć na rzęsach - jaka długość, jaki skręt - zabrakło konsultacji i propozycji która stylizacja byłaby dla mnie i mojego oka najlepsza - w końcu to nie ja jestem instruktorką. Podczas zabiegu cały czas słyszałam, że klej jest do d… jednak inne stylistki, które w tym samym czasie kleiły inne Klientki, nie miały problemów z klejem… zostałam poinformowana, że jest możliwość poprawki do tygodnia. Rzęsy zaczęły lecieć już na drugi dzień; po trzech dniach miałam ogromne prześwity – nie zdecydowałam się na poprawę, gdyż nie chcę przechodzić drugi raz tego samego. Co do zachowania – ciężko mi to oceniać, ale mogę powiedzieć co ja czułam podczas wizyty – zniesmaczenie. Wulgaryzmy z ust p. Kasi słyszałam średnio co 2 słowo; no i niestety to obgadywanie Klientek… szkoda – młoda i ładna dziewczyna, a powoduje, że człowiek nie czuje się w jej towarzystwie komfortowo.