Widok
Szkoda że tylko 6;)
Kwiaciarnia idealna;) dziewczyny wesołe, mile . Kwiaty pierwszą klasa świeże. Bukiety perfekcyjnie wykonanie .
Moja ocena
obsługa: 6
asortyment: 6
kreatywność: 6
jakość usług: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6