Widok

Szkoła Cosinus Gdańsk

Kończyłam szkole cosinus 4 lata temu było super teraz się zapisałam się na florystykę bo wszyscy mówią że ten kierunek tylko w cosinusie w Gdańsku ! Nowa siedziba nowy miły personel. Na pewno będzie super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również polecam cosinusa, szkoła bardzo dobrze uczy, jest za darmo i zaocznie :D Ma wszystko czego szukałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uczę się w cosinusie, też bardzo polecam duży wybór kierunków , szkoła dobrze naucza dla każdego kto się zastanawia nad wyborem cosinusa mówię tak :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super kierunek i ogólnie bardzo dobra szkoła ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam całą szkołę cosinus , uczęszczam na masażystę ale pewnie inne kierunki są równie super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę do cosinusa i polecam, pobieram zaświadczenia i dostaję je bez problemu jak mam obecności na zajęciach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kończę administrację w cosinusie również świetny kierunek:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super kierunek i świetna szkoła, polecam cosinusa każdemu mojemu znajomemu, tylko tam można uczyć się bezpłatnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna szkoła! Robię już drugi kierunek i uważam że to najlepszy wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus bardzo dobra szkoła, polecam każdemu szczególnie kierunek masażysta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry