Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna Męczykowska - opinia nowy temat Szkoła pływania kiepska, zapisałam synka na zajęcia, przed zapisaniem...
~Justyna Męczykowska
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 6 października 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Dzięki obozom sportów wodnych a później obozom żeglarskim złapałem zajawkę,...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Pływam w pływaku od dzieciństwa, już 20 lat. Najpierw na AWF, teraz na...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

K - opinia wątek zamknięty Niestety, ale muszę wystawić ocenę negatywną. Dziecko chodzi 3 rok i...
~K
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Aga - opinia wątek zamknięty Moje dziecko uczeszcza na zajecia nauki plywania w szkole plywak w sumie juz...
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Nauka pływania wątek zamknięty Profesjonalni instruktorzy, Pani właściciel, która że wszystkim idzie na...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Basen jest OK, szkoła pływania niestety NIE. wątek zamknięty Basen jest nowy, więc w dobrym stanie technicznym. Są w sumie trzy baseny o...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Było fajnie ale... wątek zamknięty Oceny dokonuję z perspektywy kilku sezonów korzystania z pływalni na Żabiance...
~XYZOL
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

marta - opinia wątek zamknięty Zajęcia z Aqua aerobiku są super, prowadzaca i ratownicy rewelacja, ale...
~marta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2009

Nauka w pustym basenie ?! wątek zamknięty Nawiązując do poprzedniej opinii , to w czerwcu nie ma chyba wody w basenie ,...
~kami65@interia.eu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 października 2009

Najbardziej profesjonalna szkoła pływania w Trójmieście wątek zamknięty Najbardziej profesjonalna szkoła pływania w Trójmieście
~Andrzej Kocuniak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

bardzo dobra szkoła wątek zamknięty bardzo dobra szkoła. Polecam
~Krystian
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

12

wątków

do góry