Widok

Szkoła Policealna Cosinus

Cosinus Temat dostępny też na forum:
Polecam szkołę, sale dobrze wyposażone, nauka bezpłatna, zaświadczenie od ręki.
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani z Sekretariatu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od razu jak pochlebna opinia to musi być szemrana? Ja polecam szkołę, jestem Słuchaczem od 1,5 roku i nie powiem złego słowa. Wszystko jak być powinno - za darmo i dobry poziom. Wszystko zależy od kierunku i osób w grupie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również śmiało mogę polecić szkołę Cosinus. Kończyłam kosmetykę w Gdyni i jestem bardzo zadowolona. Pracuje w zawodzie już kilka miesięcy, nie miałam problemu ze znalezieniem pracy. Bardzo dużo się nauczyłam dzięki ogromnej ilości zajęć praktycznych!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się jako technik masażysta z Krakowa (rocznik 2018). Ale tak mnie boli ten stereotyp szkoły policealnej, co widać w jednym z komentarzy pod oceną... Jeśli ktoś chce się uczyć i zdobyć zawód, przykłada się, uczy w domu, to dlaczego ma być niezadowolony i z góry zakłada się, że pozytywne opinie piszą pracownicy? Boli mnie to bo u nas na roku w grupie z 35 osób bumelowało może z 7, reszta się pilnie przykładała i 80% z nas pracuje w zawodzie i ma się dobrze. Kwalifikacje zawodowe każdy zdaje takie same, nieważne czy po szkole wyższej czy zaocznej!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja również polecam szkołę policealną, chodziłam w trybie weekendowym i również pracuje w zawodzie. Dużo zajęć praktycznych a sama szkoła w pełni bezpłatna. Nauczyciele bardzo pomocni.Także jak ktoś się zastanawia to polecam cosinusa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cosinus jest fajny, bo nie dość, że są darmowi to jeszcze lekcje są prowadzone w trybie zaocznym. Dużo praktyki, ciekawe zajęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam, sam kończyłem cosinusa. Wszystko darmowe i tryb weekendowy. Bardzo dużo można się nauczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja dokończyłam u nich LO i później wybrałam technika administracji w ich szkole policealnej. W tym roku będę kończyć szkołę, polecam, dużo się nauczyłam no i szkoła jest bezpłatna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

cześć Daria, interesuje mnie ten kierunek i chciałbym trochę się dowiedzieć na ten temat jak to wygląda od środka. możesz do mnie napisać @ na damipie1992@gmail.com byłbym wdzięczny, wtedy skontaktujemy sie na jakimś komunikatorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cosinus to bardzo dobra szkoła. Skończyłam kierunek masażysta i uważam, że nie mogłam lepiej wybrać miejsca na naukę. Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, a odpowiedzi nauczycieli na zadawane pytania wyczerpujące i konkretne. Według mnie warto się tam uczyć i zdobywać wiedzę, zwłaszcza, że szkoła jest bezpłatna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Cosinusie zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane, kiedy grupa liczy za dużo osób to jest dzielona na dwie. Nawet teraz w dobie epidemii szkoła doskonale sobie radzi i w przypadku niektórych zajęć które odbywają się w pracowniach dba o uczniów i rozmieszcza ich w taki sposób, aby nie narazić na zarażenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jestem słuchaczką od kilku lat (robiłam kilka kierunków) Również mogę wypowiadać się o szkole tylko w dobry sposób, zawsze bardzo dobrze przygotowują do egzaminów zawodowych ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jestem na administracji, kończę już 3 semestr, został 4. Polecam :) jestem baaaardzo zadowolona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cosinus chyba jedyny się ostał bez umowy. Nie trzeba płacić jak się nie wyrobi frekwencji. Nie ma kar za rezygnację. Naprawdę jak pytałem w innych szkołach to bez papierka się nie obyło. Tak trzymać Cosinus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście również mogę polecić, chodzę na administracje i bardzo dobrze się tam czuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też polecam. normalna szkoła i jeszcze darmowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

również polecam ! skończyłam u nich liceum (zapisałam się tam po zawodówce), a teraz kończę opiekunkę dziecięcą. Same dobre wrażenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście również polecam cosinusa, bardzo dobra szkoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam każdemu szkoły cosinus :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecam, chodzę na masażystę i jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam, również korzystam z zaświadczeń i spokojnie zawsze dostaję jak mam obecności na zajęciach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry