Widok

Szkoła Policealna Cosinus

Cosinus Temat dostępny też na forum:
Polecam szkołę, sale dobrze wyposażone, nauka bezpłatna, zaświadczenie od ręki.
Moja ocena
poziom nauczania: 4

zajęcia dodatkowe: 4

wyposażenie: 6

przystępność cen: 6

ocena ogólna: 5

5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani z Sekretariatu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od razu jak pochlebna opinia to musi być szemrana? Ja polecam szkołę, jestem Słuchaczem od 1,5 roku i nie powiem złego słowa. Wszystko jak być powinno - za darmo i dobry poziom. Wszystko zależy od kierunku i osób w grupie.

Również śmiało mogę polecić szkołę Cosinus. Kończyłam kosmetykę w Gdyni i jestem bardzo zadowolona. Pracuje w zawodzie już kilka miesięcy, nie miałam problemu ze znalezieniem pracy. Bardzo dużo się nauczyłam dzięki ogromnej ilości zajęć praktycznych!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się jako technik masażysta z Krakowa (rocznik 2018). Ale tak mnie boli ten stereotyp szkoły policealnej, co widać w jednym z komentarzy pod oceną... Jeśli ktoś chce się uczyć i zdobyć zawód, przykłada się, uczy w domu, to dlaczego ma być niezadowolony i z góry zakłada się, że pozytywne opinie piszą pracownicy? Boli mnie to bo u nas na roku w grupie z 35 osób bumelowało może z 7, reszta się pilnie przykładała i 80% z nas pracuje w zawodzie i ma się dobrze. Kwalifikacje zawodowe każdy zdaje takie same, nieważne czy po szkole wyższej czy zaocznej!

Ja również polecam szkołę policealną, chodziłam w trybie weekendowym i również pracuje w zawodzie. Dużo zajęć praktycznych a sama szkoła w pełni bezpłatna. Nauczyciele bardzo pomocni.Także jak ktoś się zastanawia to polecam cosinusa.

Cosinus jest fajny, bo nie dość, że są darmowi to jeszcze lekcje są prowadzone w trybie zaocznym. Dużo praktyki, ciekawe zajęcia.

Potwierdzam, sam kończyłem cosinusa. Wszystko darmowe i tryb weekendowy. Bardzo dużo można się nauczyć.

Ja dokończyłam u nich LO i później wybrałam technika administracji w ich szkole policealnej. W tym roku będę kończyć szkołę, polecam, dużo się nauczyłam no i szkoła jest bezpłatna.

Cosinus to bardzo dobra szkoła. Skończyłam kierunek masażysta i uważam, że nie mogłam lepiej wybrać miejsca na naukę. Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, a odpowiedzi nauczycieli na zadawane pytania wyczerpujące i konkretne. Według mnie warto się tam uczyć i zdobywać wiedzę, zwłaszcza, że szkoła jest bezpłatna.

W Cosinusie zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane, kiedy grupa liczy za dużo osób to jest dzielona na dwie. Nawet teraz w dobie epidemii szkoła doskonale sobie radzi i w przypadku niektórych zajęć które odbywają się w pracowniach dba o uczniów i rozmieszcza ich w taki sposób, aby nie narazić na zarażenie.

Ja jestem słuchaczką od kilku lat (robiłam kilka kierunków) Również mogę wypowiadać się o szkole tylko w dobry sposób, zawsze bardzo dobrze przygotowują do egzaminów zawodowych ;)

Ja jestem na administracji, kończę już 3 semestr, został 4. Polecam :) jestem baaaardzo zadowolona!

Cosinus chyba jedyny się ostał bez umowy. Nie trzeba płacić jak się nie wyrobi frekwencji. Nie ma kar za rezygnację. Naprawdę jak pytałem w innych szkołach to bez papierka się nie obyło. Tak trzymać Cosinus

Inne tematy z forum Nauka

Kurs na wózki widłowe Gdzie? (30 odpowiedzi)

Witam Chciał bym uzyskać informację, gdzie na terenie trójmiasta można zrobić kurs na wózki...

jaka szkoła policealna?? pilne! (5 odpowiedzi)

Pilnie szukam dobrej szkoły policealnej w trójmieście. Chcę się zapisać na jakiś nie drogi kurs w...

kurs OPIEKUNKA DZIECIĘCA (4 odpowiedzi)

Witam! czy ktoś wie może gdzie może odbywać się taki kurs/szkolenie?Chodzi o kurs /szkolenie...

do góry