Widok

Szkoła Policealna

Szukam w Gdańsku szkoły lecz nie mogę się zdecydować którą wybrać,może ktoś z doświadczenia poleci w której jest dobry tok nauczania,kierunek jaki wybrałem to technik informatyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teb Edukacja w Gdańsku - dobra lokalizacja i ogolnie jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak nauczyciele chcą przekazywać wiedzę dla uczniów czy tylko są bo są? Czytałem dużo opini o tym i są podzielone co to nauczania przez nauczycieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodziłam na higienistkę i nauczycieli miałam raczej wymagających. Nie chcieli odpuszczać osobom, które nie chodziły na zajęcia. Poza tym mają też fajny sprzęt i sale - warto nawet podejść zobaczyć. Byłam w innej policealnej, ale tam nawet nie mieli pracowni :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyzsza Szkola Bankowa slyszalam dobre opinie, ale o innych kierunkach. Maja kontakty z firmami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus podobno jest ok. mam tam dwójkę znajomych, jeden już skończył, a drugi jeszcze się uczy. Nie narzekają ani na poziom, ani na nauczycieli więc chyba jest ok. Ale pewnie warto sprawdzić różne opcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić cosinusa, dużo praktycznych lekcji, nauczyciele starają się dobrze przygotować do egzaminu końcowego a sama szkoła jest za darmo i w weekendy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, po dwóch latach to pomogłaś...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzę i polecam cosinusa :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam cosinusa, bardzo fajna szkoła, dobrze naucza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus - dobrze wyposażona szkoła, bardzo fajny poziom nauczania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry