Widok

Szkoła Policealna

Jaka szkołę polecacie chce zacząć od września na technik informatyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

publiczne cku, ew. teb bo daje certyfikaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tok nauczania dobry jest? i czy nauczyciele się "przykładają" do nauczania i przekazywania wiedzy bo jest dużo ocen na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zawsze lepiej brać publiczne - pracodawcy lepiej patrzą, a nauczyciele lepiej się przykładają.

Nie wiem jak uczą w Teb, ale wiem, że jest możliwość robienia certyfikatów, więc w razie jakby ktoś i tak potrzebował tylko papieru...

parę lat byłam w ŻAKu w Gdyni i bardziej to przypominało kawiarenkę internetową...nie wiem jak teraz..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja skończyłam kosmetykę w Cosinusie i bardzo sobie chwalę, znalazłam dobra pracę gdzie poszerzam umiejętności zdobyte w Cosinusie. Nie mówię, że to szkoła dla wszystkich, ale na prawdę warto się jej przyjrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam cosinusa, szkoła darmowa a bardzo dobrze nauczyciele uczą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry