Widok

Szkoła Rodzenia :)

Witam,
Czy któraś z młodych mam z Banina mogłaby polecić szkołę rodzenia w okolicy Banina??.. A może ktoś się wybiera w najbliższym czasie ??:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Kartuzach przy szpitalu jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A orientujesz się może ile kosztuje taki kurs?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodnia w Żukowie na NFZ :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, to prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Czesia w Żukowie, przychodnia rejonowa. Bardzo polecam, super atmosfera i zajęcia 2 razy w tygodniu po 3 godziny dla kobiet od 32 tygodnia ciąży, od 21 tygodnia raz w tygodniu 3h na NFZ. Ćwiczenia oddechowe, mierzenie pulsu dziecka, ploteczki oraz temat zajęć ;) Nowoczesne podejście do ciąży i pielęgnacji niemowlaka. Na pewno człowiek czuje się dobrze przygotowany na przyjęcie swojej pierwszej pociechy. Nie trzeba bazować na wiedzy rodziców (dziadków) z zamierzchłych czasów albo opiniach w internecie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nova banino.. Tam organizuja takie spotkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nova współpracuje właśnie z panią Czesia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Czesia Głowacka - absolutnie polecam! Chodziłam na jej zajęcia 10 lat temu i do tej pory wspominamy z mężem niektóre jej porady. Kobieta z doświadczeniem, empatią i poczuciem humoru. Np.: Jak wykąpać niemowlę? Włożyć brudne a wyjąć czyste:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam temat, gdzie polecacie szkole rodzenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Kartuzach przy szpitalu. Obok Stacji Krwiodawstwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej skorzystac chyba ze szkoly rodzenia prowadzonej przy szpitalu w którym chce się rodzić. Prowadzą ją najczęściej położne pracujące w tym szpitalu. I istnieje też czasem możliwość obejrzenia sal porodowych w szpitalu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zawsze, niestety dojazdy do Gdańska odpadają ze względu na moje samopoczucie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są też szkoły internetowe. Ja musiałam w ciąży leżeć wiec to była jedyna możliwość.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pół roku temu chodziłam do szkoły rodzenia w Żukowie na NFZ i polecam w 200%. Prowadząca Pani Czesia najlepsza położna ever!:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mama, a możesz coś więcej powiedzieć o tyvh zajęciach?sama chodziłaś, czy z partnerem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oni mówią kiedy samemu a kiedy z partnerem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajęcia są od 27(?)tyg. o ile dobrze pamiętam 2 razy w tygodniu, pon i śr 17-20. Na każdym spotkaniu ćwiczenia z oddychania, mierzenie pulsu płodu, omówienie tematu zajęć, ploteczki, kawka, ciasteczka itd. Położna mówi kiedy warto zabrać partnera (np. gdy omawiany jest temat masaż ciężarnej,
kapiel noworodka), ale i tak na każdych zajęciach był jakiś tata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przychodni w Żukowie położna powiedziała mi, że są prowadzone zajęcia przez p. Justynę chyba od 21tc oraz przez drugą położna (nie dosłyszałam imienia) od 30 tc. Można zapisać się tylko na jedne zajęcia. W przyszłym tygodniu będę tam na badaniach, to się dowiem co i jak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam p. Monikę i Elżbietę z ul.Otomińskiej .To przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak tam się zapisać? wystarczy zadzwonić? czy ma znaczenie gdzie mieszkam? (nie w żukowie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do szkoły rodzenia w Żukowie? Wystarczy przyjść w poniedziałek lub środę 17-20na zajęcia i wybrać p. Czesie jako swoją położną. Przed samymi zajęciami w rejestracji sprawdzą czy nasz uprawnienia, na zajęciach podpisujesz deklaracje wyboru położnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam szkole rodzenia w Kartuzach przy szpitalu. Cudowne położne prowadzą:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry