Widok

Szkoła jak marzenie - prywatna jej nie dorówna!

Aż mi serce zamarło jak czytam te opinie! Ludzie, czy Wy znacie tę szkołę i tych nauczycieli??? Moje dziecko chodzi tam już kilka lat i nigdy nie spotkało je nic złego - przeciwnie - zawsze może liczyć na pomoc nauczycieli. Ci, którzy uczą moje dziecko, są mili i kompetentni. Pani wychowawczyni przygotowuje mnóstwo ciekawych zadań ponad program, aby rozwijać zainteresowania dzieci. Ktoś zarzucał mało konkursów - to żart!! Chyba, że jego dziecko się nie udziela. Moje dziecko wciąż coś szykuje na konkurs, a to plastyczny, a to recytatorski, a to konkurs kolęd. Szkoła jest mała i kameralna. Porównując szkoły prywatne, do których chodzą dzieci znajomych - ta szkoła działa podobnie - zajęć pełno - psycholog, logopeda, niemiecki, nawet basen! - tylko jest darmowa i chyba dlatego tak trudno niektórym ją docenić.... Jakby zapłacili, to inaczej oceniliby tę szkołę. Dodam,że nie muszę się martwić, co zrobić z dzieckiem w dni takie jak rekolekcje czy dzień nauczyciela - ta szkoła pracuje, nawet gdy prywatne mają wolne:) Bardzo to miejsce polecam - tu uczeń, to ktoś ważny!
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 22
Niemiecki jest-tylko poco?Zeby podniesc prestiz szkoly.Oceny z tego przedmiotu sa wystawiane na"ladne oczy"dyz dzieci nie chca sie uczyc lub nie moga podolac nauce angielskiego i niemieckiego.Przydalaby sie jakas komisja z Kuratorium w celu sprawdzenia wiedzy.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry