Widok

Szkoła katolikicka im. Św.Wojciecha

Czy ktoś ma jakieś opinie o szkole katolikickiej Im.Świętego Wojciecha?
M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

podłączam się = proszę o odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co ja widziałam, to jest tam klasa z tylko 2 dzieci.wiecej klas nie ma, nie licząc młodzieży z liceum. Sami chcieliśmy wysłać tam do 1 klasy, ale 2 dzieci to za mało( z moim byłaby 3)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś zapisał dziecko do tej szkoły? Zna opinie, bo nigdzie w nic nie ma. Zastanawiampodstawówkę na Morenie wybrać, bo jesteśmy tu nowi.prosze o odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale wyglada na to, ze teraz dosyc aktywnie rekrutują, wiec moze bedzie wiecej dzieci? do pierwszej klasy i zerowki powinno byc sporo chetnych, gorzej ze starszymi niestety, np z 3cia..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka lat temu jeszcze słyszałam bardzo dobre opinie o tej szkole. Moja znajoma też ją kończyła po czym poszła do topolówki. Nie mówię, że to reguła, ale na pewno lepiej dać dziecko do tej szkoły niż do rejonowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Morena

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

do góry