Widok

Szkoła kosmetyczna

Szukam dobrej szkoły kosmetycznej po której będe cos umiała i bede mogla pracowac w salonie kosmetycznym. Czy jest szkoła w której można nauczyć się i roli manicurzystki i kosmetyczki? Waham się pomiędzy Gdańską szkoła kosmetyczno-fryzjerską w Gdańsku - www.gskf.pl,
akademie prenier w Gdańsku - www.akademieprenier.pl i La femme w Gdyni. Czy ktoś tam chodzi(ł)? Jak uczą czy na pracowniach można się czegoś nauczyć? Czy dużo jest praktyki? Która z nich byłaby najlepsza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!

Wiesz ja właśnie skończyłam szkołę policealną w Gdyni na Żeromskiego. Jeszcze do niedawna nazywana była szkołą medyczną... bardzo dobry poziom nauczania, aby zdać trzeba się uczyć.
Praktyki miałam w ekskluzywnym salonie kosmetycznym, w którym pracowałam, obecnie nadal w zawodzie w innym miejscu.
Dodam,że szkoła jest bezpłatna gdyż jest to szkoła państwowa!

Pozdrawiam i powodzenia w podejmowaniu decyzji:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zrobić kosmetykę w cosinusie, szkoła jest za darmo a po niej zdaje się egzamin zawodowy ;) Szkoła dobrze do niego przyucza :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry