Widok

Szkoła może dobra, ale...

...dyrektor jest niesłowny, nie spełnia swoich obietnic, co może zawalić komuś przyszłość, kiedy chodzi o przedmioty rozszerzone, jak w moim przypadku. Przez niekompetencję dyrekcji w sprawie układania planu, dopiero 5.09 dowiaduję się, że nie mogę mieć rozszerzonego przedmiotu, który w zeszłym roku był obiecany po 3 miesiącach walki.
Jeśli wybierasz się do 3LO, zapomnij o wolnym czasie, hobby czy śnie. Jesteś maszyną do uczenia się i pisania olimpiad. Nikogo nie obchodzi, że się starasz, ważne są wyniki. Zwłaszcza dla dyrektora. I pieniądze. 50 zł miesięcznie na radę rodziców (całe szczęście dobrowolnie). Jeśli chodzi o dopasowanie do ucznia w sprawie itn, to tak naprawdę wygląda to tak, że się nie chodzi na lekcje i przychodzi się tylko na zaliczenia.
Planuję przeniesienie, bo ta szkoła to tragedia.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 2
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja się przeniosłam z Trójki w 2 klasie i całkowicie cię rozumiem.
Najpierw wybralam 3lo 3, bo miałam 2 laureatów i wszyscy mówili, ze szkoda nie iść do 3.
Szkoła masakra, tam się w ogóle nie czuje klimatu liceum- nauki, ale i wspólnych imprez czy zgrania w klasach.
Oceny (zaniżane) nijak nie zachęcają do dalszej nauki, raczej odwrotnie.
Przeniosłam się do X lo, w tym roku zdałam maturę , bez trudu dostałam się na Skandynawistykę na UG.
Szkoła była fantastyczna !!! (drugą pod uwagę brałam IX).
A Trójki nikomu nie polecam. Okropna atmosfera.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry