Widok

Szkoła na miarę

SP 39 Temat dostępny też na forum:
SP 39 to szkoła na miarę (chyba ponad) ludzi zamieszkujących tę dziwną postoczniową dzielnicę - mieszankę patologii, nielicznych normalnych, Dulskich i prostych (czytaj prostackich) nowobogackich, pseudowykształciuchów. Wszystkich (poza nikłą mniejszością) roszczeniowych, egoistycznych i niekulturalnych, chamskich. Tak trudnego środowiska można ze świecą szukać. Aureole należą się wszystkim pracującym w tej szkole i chcącym czegoś dobrego dla dzieciaków, wysłuchujących codziennie wyimaginowanych problemów, pretensji, obrazoburczych słów i roszczeń. Ogólnie chamstwo, alkohol, przemoc, brak higieny. Społeczeństwo (tylko Obłuża???) chyli się ku upadkowi. A nowe pokolenie (fajne, dobre i mądre dzieciaki) obserwuje, nabywa podświadomie niewłaściwych wzorców i .................. . Co dalej? Jaka przyszłość nas czeka? OTO JEST PYTANIE!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14
wektorze - skąd takie wnioski. Jestem zdziwiona... . SP 39 to dobra szkoła. Pytam, bo od września moje dziecko będzie do niej uczęśzczało, niestwty jako 6 - latek :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hmm,nie wiem skąd te wnioski. Mieszkam na Obłużu ok. 10 lat i uważam, że akurat normalnych rodzin jest tu zdecydowana większość, tzw.patologii to chyba tyle co wszędzie. Do SP 39 chodzą moje dzieci i myślę, że to całkiem dobra i bezpieczna szkoła, nie mam żadnych złych doświadczeń.Poza tym do tej szkoły chodzi sporo dzieci spoza naszej dzielnicy.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

no cóz za wypowiedzi.....moje dziecko juz skończyło ta pseudonauke w tej placówce ....cos tam nie gra moze wyopada w końcu zmienic władze i podejście
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Obłuże

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry