Widok

Szkoła na plus ale kobieta z Recepcji

Szkoła super, lektor Michał cudowny, Jaku również. Uczęszczam kilka lat, zawsze były niedociągnięcie na recepcji ale to norma przy takiej skali słuchaczy. Obecna Pani na sekretariacie woła o pomstwę do nieba. Nie ogarnia, kłamie naciąga ludzi, wmawia że grupa będzie a potem wielce oburzona że się jej uwagę zwraca. Zwodziła mnie ponad miesiąc zapewniając że grupa będzie , przy tym czuć od niej co chwile papierosy. W grupach też wspominają że w którąś sobotę czuć było od tej Pani imprezę z dnia poprzedniego. Dyrekcjo rozmawiajcie,
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 4
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dzień dobry,
rozumiem, że sprawa dotyczy naszej placówki we Wrzeszczu ? Ponieważ akurat w naszej szkole w Centrum Pan Michał oraz Pan Jakub nie uczą. Placówka we Wrzeszczu posiada swój własny, osobny profil na portalu trójmiasto.pl. W każdym razie najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację. Nie powinna ona się zdarzyć. Dziękujemy za zaalarmowanie nas o zaistniałym incydencie, na pewno wyciągniemy z niego wnioski.
Za całe zajście jeszcze raz przepraszam,
Manager Oddziału ProfiLingua Gdańsk Centrum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak jest, Gdańsk Wrzeszcz...
Dyrektor dość mało ogarnięty, Hiszpański - zwodzono mnie ponad miesiąc jak nie więcej. Wcześniejsze osoby na sekretariacie gwarantowały mi inne godziny przychodzi co do czego mam inne dodam że gr się nie utworzyła. Kasy nie ma wciąż, 14 dni zwrotu mają. Z dyrektorem niczego nie załatwiajcie a może tylko gada że nim jest by z twarzą wyjść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry