Widok

Szkoła podstawowa nr 8 - wasze opinie

Chciałbym poznać Wasze opinie o tej szkole. Zaczynam rozglądać się za ofertami szkół podstawowych w Gdańsku i mam już mały mętlik. Zastanawiam się między nasza publiczną a którąś z prywatnych. Po doświadczeniach z prywatnym przedszkolem nie jestem przekonany, że to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i boję się że podobnie będzie w szkole prywatnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedaleko znajduje się szkoła podstawowa nr 3 -przy Zespole Szkół nr 7 (koło basenu) - o wiele lepsze warunki nauki dla dzieci. W 8 lekcje od 7.45 nawet do 17.15 - tłum, nauka zmianowa i niesmaczne obiady. Mam dwójkę dzieci - jedno w ósemce, jedno w trójce. Różnica ogromna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewa, a mogłabyś napisać, czy w SP3 jest system zmianowy? W której klasie jest Twoje Dziecko? Na którą godz. zazwyczaj są zajęcia i do której najpóźniej? Co sądzisz o świetlicy? Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jutro jest dzien otwarty w sp 3, wszystkiego można się dowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

do góry