Widok

Szkoła podstawowa nr 92

Proszę bardzo o opinię szkoły podstawowej nr 92,chce zapisać tam dziecko do pierwszej klasy a nic nie wiem o szkole,polecacie szkołę?dziękuję za odpowiedzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wSZYSTKO zależy od nauczyciela na jakiego trafisz i dzieci jakie będą w klasie.W porównaniu z sąsiednimi 48 i 80 mówi się ze w rankingach stoi najniżej i ma największy problem z agresją.Na plus nowa pani dyrektor która ma ambicję coś zmienić i przynajmniej na papierze basen ( bo róznie z tym bywa),kólko z drugiego języka,na minus zmianowość której nie ma 48 (80 ma jeszcze większą)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmianowości w szkole skąd takie wieści ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 80 sa zmiany w szkole? 92 chyba w ostatnich latach bardzo się zmienia na plus, fajnie przystosowana, coraz wiecej atrakcji, widac ze nowa dyrektorka się pojawiła i inwestuje w szkołe. Pytanie czy nauczyciele też zmieniają sie na lepsze :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najprawdopodobniej najgorsza szkoła pod względem bezpieczeństwa, agresja wśród młodzieży, słabi nauczyciele , nauka polega na samodzielnej pracy w domu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

W SP92 nie ma zmianowości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko w należytym porządku. Mój synek chodzi do drugiej klasy. Uważam że bardzo dobra szkoła i wspaniała Pan Dyrektor. Jak widziałam że ktoś napisał o agresji w szkole to aż się zdziwiłam. Mój syn uczęszcza już trzy lata ( od zerówki) i o żadnej agresji jeszcze nie słyszałam.
Poza tym masz do wyboru dodatkowo trzy języki oprócz angielskiego ( nie wiem tylko czy w chwili obecnej jest niemiecki) ale na pewno rosyjski i francuski:)
Bardzo polecał tą szkołę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szkole znam od dawna i od 2-3 lat (nowa dyrekcja) widac bardzo duza zmiane na plus. Wiec poziom i ilosc atrakcji jest podobna jak w innych szkolach. W "rankingach" pewnie efekt bedzie widac pozniej, po kilku latach, bo taki jest ich mechanizm. Duzo oczywiscie zalezy od samej klasy i dzieci jakie uczeszczaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zaspa

Sprzedam kimono judo/karate rozmiar 110 (11 odpowiedzi)

Stan bdb, odpowiednie na 4-6 lat. Odbiór Zaspa lub wysyłka. Zdjęcia wyślę na maila. Cena to 25 zł.

Rozliczenie energii grzewczej sm młyniec (3 odpowiedzi)

Cześć. Mam pytanko. Orientuje się ktoś w jakim miesiącu w sm młyniec jest rozliczenie...

myjnia reczna anulowana? (3 odpowiedzi)

Chciałem zapytać, czy ktoś wie dlaczego przerwano budowę myjni ręcznej kolo ul Hynka ( przy...

do góry