Widok

Szkoła policealna progres, jakie są opinie?

Witam. Chcę się zapisać od września do szkoły policealnej w Gdańsku. Nie znam się na tym kompletnie, ale wiele znajomych osób poleca mi ogólnie szkoły policealne. Pomyślałam więc, czemu nie. Czy jest tutaj ktoś kto chodzi / chodził do Progresu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja chodzę do liceum dla dorosłych w Progresie, ale znam ludzi, którzy uczą się tam na różnych kierunkach w szkołach policealnych. Traktują to jako dobry dodatek, fajny sposób na dokształcenie się jeszcze po studiach. Moim zdaniem ludzie, którzy uważają, że szkoły policealne nie są potrzebne w ogóle się na tym nie znają i sami nigdy do takiej szkoły nie chodzili. Świetna alternatywa, w porządku nauczyciele. Moim zdaniem warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam kiedyś do Progresu na "Masaż". Później wyjechałam za granicę, ale teraz wróciłam i myślę żeby szukać pracy w zawodzie. Jak to wygląda tutaj na rynku? Zastanawiam się jeszcze czy nie iść np wizaż i stylizację albo fryzjerstwo tak dodatkowo... ale sama nie wiem. Po powrocie do Polski nie wiem co ze sobą począć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kończyłam w tym roku w Progresie roczną szkołę o kierunku Instruktor Fitness. Normalnie pracuję w banku, ale postanowiłam sobie dorobić. A ponieważ lubię sport, lubię się ruszać to po prostu doszłam do wniosku, że tak będzie najlepiej i najfajniej dla mnie. Obecnie szukam sobie dorywczego zajęcia właśnie jako instruktorka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym roku skończyłam w Progresie architekturę wnętrz, jakby ktoś miał jakieś pytania, chętnie odpowiem. Ogólnie mi się tam podobało, nie wiem czy nie zacznę w tym roku jeszcze jednego kierunku bo jako absolwentka mam zniżkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Znalazłam wątek w google, mam pytanie do pani, która pisała o masażu... czy w Gdańsku cały czas ten kierunek jest? Kiedy najlepiej się zapisać? Czy nauka jest na wysokim poziomie, stawiają na praktykę w zawodzie? Z góry dzięki za pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o szkołę policealną w Gdańsku to ja polecam Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Mają ciekawe kierunki do wyboru i dobre opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej uderzać w Cosinus, tam na pewno nie zaskoczą Cię opłatami czy coś :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem, szkoła policealna to fajna opcja, osobiście uczęszczam do szkoły policealnej cosinus w Elblągu, jestem na kierunku medycznym- opiekun medyczny, szkoła jest bezpłatna, co dla wielu jest bardzo ważne, zatrudniają wysoko wykwalifikowany personel, w trakcie nauki mamy wiele możliwości na zajęcia praktyczne, nowy sprzęt, co więcej po ukończonej nauce można zacząć pracę w miejscu praktyk, jeśli oczywiście się sprawdzimy.

serdecznie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Czy nauka chińskiego jest trudna (5 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy język chiński jest bardzo trudny do nauki?

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

do góry