Fatalna obsługa biura szkoły! Dzisiaj miałam rozpocząć zajęcia, ale nikt nie raczył mnie poinformować, że w ogóle nie będą się one odbywać. Dowiedziałam się o tym przez przypadek gdy zaniepokojona brakiem jakichkolwiek informacji na ten temat kolejny raz poszłam do biura, z którym kilkukrotnie kontaktowałam się w tej sprawie wcześniej i raz otrzymałam informację jaki podręcznik powinnam zakupić, a drugi raz, że mam się uzbroić w cierpliwość i do soboty ( 20.10) otrzymam smsa, którego ani w sobotę ani dziś (22.10) , na kilka godzin przed rozpoczęciem planowanych zajęć, nie otrzymałam. Nie otrzymałam też ze strony biura żadnych przeprosin. Pracownica poinformowała mnie, że informują kursantów w kolejności i nie widziała w zaistaniałej sytuacji żadnego problemu.
Pragnę nadmienić, że 4 lata wcześniej przy zapisach na kurs również spotkało mnie wiele problemów ze strony biura i w końcu nie uczestniczyłam w kursie.
Uczestniczyłam w zajęciach w szkole przez cały poprzedni rok i uważam stopień prowadzenia zajęć za przeciętny. Chciałam kontynuować naukę w szkole tylko dlatego, że nie znalazłam grupy o podobnym poziomie w innych szkołach językowych.