Widok

Szkoła !!

Mam pytanie, do jakiej szkoły kształcącej w usługach gastronomicznych w trójmieście mam się wybrać, chcąc zostać barmanką ? Myślałam o Technikum Gastronomicznym w Gdyni ( Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych ), ale nie jestem pewna, czy jest to jedyne takie Technikum w Gdyni . Wiecie coś na ten temat ? Jestem zainteresowana także Gdańskiem i Sopotem ;) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu powinnaś znaleźć odpowiedź:

http://www.kuratorium.gda.pl/index.php?c=109
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Subway Princess Runner Mod APK (9 odpowiedzi)

Możesz pobrać darmową wersję gry biegacza księżniczki metra, a następnie pobrać jej modową...

do góry