Widok

Szkoła w Kielnie.

Mam zamiar od września umieścić tam moje dzieci.Chodzi o szkołę podstawową. Chciałabym czegoś więcej sie o niej dowiedzieć. Jakie macie o niej zdanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Pani Kasiu. Dwójka moich dzieci tam chodzi. Uważam, że jest dobrze. Mogło być gorzej, mogło lepiej. Są ludzie, którzy zabierają stąd dzieci i tacy, którzy po przeniesieniu tu dzieci są bardzo zadowoleni. Nie wszyscy nauczyciele są z powołania ale gdzie znajdzie Pani taką szkołę?
A patrząc w przyszłość i to, co się ostatnio (pozytywnie) dzieje, wierzę że będzie lepiej :-)
Życzę dobrego wyboru i możliwie mało stresu przy przenosinach dzieci:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła w Kielnie jest bardzo fajna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dzieci tam chodzą. Polecam bardzo dobra szkoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeprowadziłam się i przeniosłam dzieci do szkoły w Kielnie. Bardzo żałuję, popełniłam duży błąd. Nie polecam.

Ewa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie znalazł się taki co by wszystkim dogodził.Ja mam zupełnie odmienne zdanie.Moje dziecko chodzi do tej szkoły i jestem zadowolona.Tym bardziej,że syn wymaga specjalnego trybu nauczania.Mam pomoc w postaci zajęcia pozalekcyjnych ,które bardzo wspomagają nauczanie.Ogólnie mimo trudności ,dzięki nauczycielom,którzy cierpliwie pracują z synem,dajemy rade. Ja polecam tę szkołę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kielno

Dzisiejsza debata (118 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

Jak tam mieszkańcy Kielna? (9 odpowiedzi)

Przy najbliższych wyborach będziecie głosować na Waszego Wójta czy dacie Gminie Szemud trochę...

Dzieje się... (9 odpowiedzi)

https://szemud.pl/aktualnosci/informacja-o-wyniku-i-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-sprzeda...

do góry