Widok

Szkoła w Pępowie - proszę o opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, proszę o opinie na temat szkoły w Pępowie. Od tego roku mam wysłać syna do zerówki, a nie znam nikogo, kto mógłby cos na ten temat powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam
atmosfera super
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
popieram, moje dziecko po pierwszym dniu nie chciało juz wracać do starej szkoły
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
naprawdę szczerze polecam. miałam taki sam dylemat trzy lata temu, kiedy przeprowadziłam się do Pępowa. Szkoła nastawiona przyjaźnie do uczniów i rodziców, prężnie działająca, ciągle nowe plany i inwestycje. Nowoczesna sala sportowa, pracownia komputerowa. Może trochę mała ale takie są wiejskie realia. Ale najlepszą opinią jest opinia dziecka: moja córka nie chce wracać do domu, lubi szkołę, lubi przebywać na świetlicy a po zajęciach idziemy na plac zabaw który w zeszłym roku powstał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tym roku rusza rozbudowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a możecie powiedzieć jak się mieszka w Pępowie? chodzi mi głownie o pogodzenie pracy w Gdańsku i dzieci szkolnych/przedszkolnych w placówkach w Pępowie.
Czy jest to realne? Czy działa jakaś świetlica?
Zastanawiamy się nad wyprowadzką do domku w tamtych okolicach. Boję się jednak korków.
Z góry dziękuje za wszelkie opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety Pępowo i Leźno są w rozbudowie, domek na domku korków się nie uniknie, lepiej jak pracujesz w kierunku żukowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlaśnie tego się najbardziej obawiam. A jest szansa na zmniejszenie korków po rozbudowach? ile czasu się traci na dojazd do obwodnicy rano?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dojazd od szkoły w Pępowie do Auchan z rana to kwestia 30 min.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mieszkam w Baninie czyli obok. Jak polecisz przez Banino potem Nowatorow i przez Matarnie wylecisz na obwodnice to jest duzo szybciej.Ja na przymorze (stojac na Slowackiego) jade 30 min do pracy max.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak było. Teraz mamy 2019 r i na Przymorze z Babina rano ok 1 godzina a czasem 1.5. z roku na rok gorzej. Powrót ok 16-17 to od 1.5 g. Nowatorów o tej porze to 2 max 3 bieg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry,
Na dniach mamy się przeprowadzić do Pępowa, chciałbym syna posłać od nowego semestru do tej szkoły. Czy nadal podtrzymujesz swoje zdanie w temacie tej placówki ??
Czy może lepiej będzie dowozić go do większej szkoły w Baninie ??
z góry dziękuje za odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoła kiepska, nie ma wystarczająco miejsca na szatnie dla dzieci, przebieranie na korytarzu, dzieci śniadanie jedzą na korytarzu, do szkoły może wejść praktycznie każdy także z bezpieczeństwem słabo (drzwi p.poż które powinny być zawsze zamknięte są zawsze otwarte i przywiązane sznurkiem, ciekawe kto je zamknie jak - odpukać - będzie taka konieczność).

Banino, Kokoszki - chyba jednak w dużej szkole lepiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
bzdura, szkoła miała świetne wyniki w teście kompetencji (2 lata temu jak kończył mój syn średnia była lepsza niż w Gdańsku) domowa atmosfera, wszyscy się znają, nikt obcy obcego nie jest wpuszczany, każde dziecko może liczyć na pomoc, a śniadanie w kazdej szkole dzieci jedzą na korytarzu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dyrektor o coś prosił... nie reklamować!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Uważam że nie najważniejsze jest czy dzieci jedzą śniadanie na korytarzu ( gdy ja chodziłam do szkoły w dużym mieście też tak było ), młodsze dzieci jedzą na stołówce , przebierać też się czasem trzeba było na korytarzu.... Dla mnie najważniejsze jest to jacy nauczyciele są z naszymi dziećmi , ich podejście i zaangażowanie wobec dzieci. A tu po 2 latach uczęszczania przez dziecko do tej szkoły nie mogę nic nikomu zarzucić. Chodzi bardzo chętnie od pierwszych dni w szkole. Nie jest to wielki moloch gdzie każde dziecko jest anonimowe. Co do wejść do szkoły to poszczególne wejścia są otwarte w określonych godzinach. Ja osobiście nie żałuję posłania dziecka do tej szkoły.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy może ktoś jeszcze podpowiedzieć jak sie mieszka w Pepowie z dziećmi szkolnymi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam deojke dzieci 6i7 lat. Chodza do zerowki i 1klasy. Mamy juz 2 lata za soba w tej szkole. Osobiscie wychowalam sie w Gdanskich motlochach, a tu....az milo! Jak wyzej, dyrektor super czlowiek, nauczyciele ludzcy i mili. Z kazdym problemem badz uwaga mozna przyjsc. Bardzo dobra atmosfera wsrod dzieci i rodzicow. Goraco polecam.oczywiscie infrastruktura jest uboda,ale poziom nauczanua i podejscie do uczniow na 6!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodze do tej szkoły i polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy jest tu może mama z dzieckiem z 4 klasy ? szkoła pepowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj;) moja corka chodzi do 4 klasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, mam pytanko a właściwie dwa, czy w szkole działa stołówka? bo nie widze takiej informacji na stonie. I w jakich godzinach działa świetlica? Będę wdzieczna za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://sppepowo.edu.pl/dla-rodzica/swietlica/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, jeszcze raz podbijam, czy w szkole w Pępowie działa stołówka? Lub dzieci mają zapewnione obiady w inny sposób?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, jest stołówka i są obiady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super! dziękuje za odpowiedź :) To może zapytam jeszcze, czy w szkole odbywają się zajecia dodatkowe tak jak jest to opisane na stronie szkoły. Mam na myśli dodatkowo płatne: karate, judo, taniec czy wyjazdy na pływalnię. Planuję dzieci zapisać do tej szkoły od przyszłego roku, i bardzo zależy mi na dodatkowych zajęciach, proponowanych przez szkołę, gdyż wiem, ze popołudniu nie bedzie juz na to czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

..poza tym wystarczy zadzwonić do szkoły (w ferie administracja też pracuje) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:D dzięki za pouczającą radę :D... pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry