Widok

Szkoła w kielnie

Witam serdecznie
Drodzy forumowicze powiedzcie mi czy wasze dzieci są normalnie traktowane w tej szkole? Czy to że pochodzicie z trójmiasta czy Bóg wie skąd ma według was wpływ na oceny waszych pociech i to jak są traktowane przez nauczycieli?
Nie jestem rdzennym mieszkańcem tejże gminy, mieszkam tu zaledwie pare lat, a z moich obserwacji wynika to że dziecko "obce" jest zupełnie inaczej traktowane w porównaniu do dzieci rdzennych mieszkańców znających nauczycieli czy też mających wpływy w jakiejś instytucji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem również z trójmiasta nie zauważyłam by moje dzieci były inaczej traktowane niż dzieci rdzennych mieszkańców, Znajomość nauczycieli nie ma nic z tym wspólnego gdyż większość z nich jest również "obca"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zauważyłam czegoś takiego.Moje dziecko chodzi do tej szkoły juz od 5 lat. Gorsze oceny ma tylko jak złapie lenia i nie chce mu sie uczyć i to wszystko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czego to rodzice się nie doszukają, żeby usprawiedliwić złe oceny swojego dziecka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Kielno

Jak tam mieszkańcy Kielna? (9 odpowiedzi)

Przy najbliższych wyborach będziecie głosować na Waszego Wójta czy dacie Gminie Szemud trochę...

Dzisiejsza debata (58 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

zakup domu w Kielnie (6 odpowiedzi)

Witam Zamierzam kupić dom w Kielnie przy Jeziornej. Ale czytając co się wyprawia wokół Waszego...

do góry