Szkołę polecam dla ludzi ambitnych ..ponieważ..szkoła bierze często udział w wielu konkursach z różnych dziedzin ,(najczęściej są to : językowe i artystyczne) ,więc każdy powinien coś dla siebie znaleźć. Sport w tej szkole także jest na ważnym miejscu dlatego zawody sportowe również z różnych dziedzin nie zamykają drzwi kariery osobą uzdolnionym sportowo lub osobą niechcącym "żyć samą szkołą". Jest wiele zajęć poza lekcyjnych. Często są organizowane konkursy typu "Mam Talent"itp. Jak wspomniałem wcześniej, szkoła jest przeznaczona dla osób ambitnych, ponieważ daje możliwość młodym uczniom w startowaniu w konkursach lub braniu udziału w platformach edukacyjnych - o przedsiębiorczości. Jeżeli chodzi o kontakt: Nauczyciel-Uczeń .. różnie to bywa , chociaż ja wcale źle nie wspominam relacji z nauczycielami. Mogę jedynie dodać że szkoła się stara o dobrą komunikację ze swoimi uczniami , ponieważ organizowane spotkania samorządu szkolnego często podejmują tego typu temat. Pod koniec tylko dodam ,że jeżeli jest się osobą mniej ambitną - to po lekcjach ma się w miarę czasu wolnego ;)