Widok

Szkolenie lub kurs

Cześć, mieszkam w Szczecinie kilka lat temu ukończyłam studia językowe konkretnie język angielski w miedzy czasie wyszłam za mąż i urodziłam dwójkę dzieci teraz czas pomyśleć o powrocie do pracy.Tak się składa, że złożyłam CV do bardzo ciekawej firmy gdzie chciałabym pracować.Ze względu na moją znajomość języka angielskiego mam spore szanse, na przyjęcie mnie do tej pracy jednak chcę koniecznie podnieść swoje kompetencje wiem, że w wsb.pl organizowane są szkolenia i kursy w Szczecinie dlatego mam zamiar wybrać coś odpowiedniego dla siebie.Czy wiecie może jak często odbywają się spotkania szkoleniowe?Ze względu na małe dzieci mam nieco ograniczony czas jakim mogę dysponować dlatego jest to dla mnie ważna informacja.Czy ktoś z Was ukończył kurs lub szkolenie w Wyższej Szkole Bankowej jeśli tak to chętnie zadam kilka pytań na ten temat? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Reklama WSB.
Proszę iść być gupim gdzie indziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobrze Że ten język masz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiadomo ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w Szczecinie, chce zrobić kurs w Szczecinie ale pytanie zadam na forum Trójmiasta bo w Trójmieście wiedzą najlepiej jak często odbywają się szkolenia w Szczecinie. Szkoda że ten rzekomy pracodawca nie widzi tego wpisu bo powinien twoje CV wrzucić od razu do kosza, "intelygencie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie ja niedawno zapisałam się na szkolenie z medycyny estetycznej do https://newu.pl/ . Osoby prowadzące szkolenie potrafią naprawdę skutecznie przekazać wiedzę także na pewno będziecie zadowolone z wyboru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrze. Trzeba się rozwijać i podnosić swoje kompetencje. Każdy z nas powinien się o to troszczyć. U nas w firmie obecnie czekamy na szkolenie z metodyk UX https://ux-pm.pl/poziom-3 . To już ostatni etap. Następnie czeka nas egzamin, dzięki któremu uzyskamy Międzynarodowy Certyfikat wydany przez UXalliance. Jest to szkolenie niezbędne dla każdego, kto chce by jego produkty czy usługi, które tworzy odpowiadały dokładnie na potrzeby klientów, użytkowników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

do góry