Widok

Szkoły w Żukowie i okolicy

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,

Za jakiś czas czeka nas przeprowadzka w okolice Żukowa, problem polega na tym, że jest to dla nas zupełnie nieznana okolica, a mam dwójkę dzieci, które trzeba będzie przenieść do szkoły - jedno w wieku 10, drugie 14 lat.

Jakie szkoły w Żukowie lub na terenie Gminy Żukowo (szkoła podstawowa i gimnazjum) są warte uwagi, które stanowczo odradzacie? Zależy mi na tym, żeby była to szkoła przynajmniej dość dobra, dojazd może zejść na dalszy plan, jednak nie chciałabym posyłać dzieci aż do Gdańska :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzilam w zukowie i do podstawowki i do gimnazjum i mam sie dobrze ;) moje dzieci tez beda tu chodzic
Slyszalam, ze ponoc bardzo dobra, niby lepsza jest podstawowka w Borkowie, ale kolezanka ktora tam pracuje, mowi, ze jakiejs mega roznicy nie widzi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam podstawówkę w Pępowie, zadowolone z tej szkoły są nie tylko moje dzieci
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://forum.trojmiasto.pl/Szkola-w-Pepowie-prosze-o-opinie-t530302,4,31.html
a i w tym roku uczniowie z tej szkoły najlepiej napisali testy w powiecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Wątek stary ale jakże dla mnie aktualny więc może ktoś mi pomoże.
Od września 2018 dzieci moje muszą iść do szkoły w Żukowie. Jak to teraz wygląda?? Wiem że kiedyś dzieci były dowożone a teraz nadal są?? Chłopcy pójdą do 4 i pierwszej klasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Szkołę im. Jana Pawła II w Borkowie.
W planach rozbudowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepsza szkoła przy armii krajowej w Żukowie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

W całej gminie prym wiedzie szkoła podstawowa przy Armii Krajowej, super wyposażenie, ciekawe zajęcia, maje dzieci nie chcą wychodzić ze świetlicy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

a jakie to ciekawe zajęcia proszę wymienić dokładniej ?to tylko ogólniki z tego co wydaje sie były juz 2 wypadki z winy tej szkoły ,7 latek zmarł a drugiego nauczyciel rozjechał i zero konsekwecji - sprawy zamiecione pod dywan i rozeszło si,e po kościach ,ludzie zapomnieli czas leci a dyrekcja chyba ta sama,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła na armii krajowej to nie szkoła na gdyńskiej warto sprawdzić ;), Ta pierwsza ma podstawówkę od września
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A szkoła na Gdyńskiej? Imienia Obrońców Wybrzeża?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry