Widok

Szlak Gd - Pruszcz

Kiedy w końcu definitywnie zostanie określone jak rowerzyści maja jechać po wale, i ustawi się światła, przejazd przez Małomiejską/Starogardzką?
Aż coś się stanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ,bo nikomu nie zalezy ,droga na wale to droga techniczna dopuszczona do ruchu piesz-rowerowego na ktorym ,piesi maja pierwszenstwo...,plany budowy przejazdu na malomiejskiej sa ,ale na lata 2020-2025...(przebudowa )
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

w sumie, to dopuszczenie i tak było kiedyś postępem względem tego co było przedtem

to tak jak ten znak "do 5kmh" w tunelu Sop Kam Pot.
on DOPUSZCZA jazdę rowerem, jest postępem względem poprzedniego zakazu w czambuł

tylko jak kto mówi o "rowerowey stolycy wolski" to dostaję zajadów ze śmiechu, vit.B2 nie pomaga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No cóż droga pieszo-rowerowa więc nie będzie nikt tego więcej określał. Na Starogardzkiej jeszcze nie tak źle, zawsze jest chwila przy zmianie świateł. Co do pierwszego przejazdu, plany są, a jak będzie z realizacją chyba jeszcze nikt nie wie. Osobiście korzystam z przejścia dla pieszych to tylko kilkanaście sekund, ale zawsze bezpieczniej. Widząc zachowanie niektórych rowerzystów to nieszczęście w tym miejscu wisi w powietrzu i niestety winna będzie po stronie rowerzysty, tam nie ma przejazdu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa nowego mostu miała rozpocząć się w tym roku, bez tej inwestycji nie wydaje mi się aby cokolwiek tam zostało zmienione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

do góry