Widok

Sztafeta pokoleń

Sztafeta pokoleń Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Sztafeta pokoleń.
SZTAFETA POKOLEŃ
KOMEDIA MUZYCZNA NA DWÓCH AKTORÓW ORAZ WYJĄTKOWO TRZEŹWEGO PIANISTĘ

za późno... za wcześnie...
czyli SZTAFETA POKOLEŃ
komedia muzyczna na dwóch aktorów
oraz wyjątkowo trzeźwego pianistę

Stojący u schyłku zawodowej kariery Wiktor, aktor z 40-letnim stażem, przygotowuje się do pożegnalnego sezonu, kiedy spada na niego szokująca wiadomość; Dowiaduje się, że ostatni rok ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pana Śledzia

pamiętam jeszcze z "Nędzników". Szkoda, że go tak od wielu lat zepchnęli na dalszy plan, bo to aktor świetny i dobrze, że coś dużego mu w końcu dali, bo zrobili z tym spektaklem perełkę. Nie rozumiem czemu pan redaktor atakuje młodszego aktora, ale podejrzewam, że po prostu się nie zna na rzeczy lub jakieś inne lokalne utarczki wchodzą w grę, bo ja żadnych "problemów z aktorstwem" nie widziałem. Ogólnie mam wrażenie, że redaktor poszedł na pizzę, a pisze że kebab był nieudany.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pod wrażeniem

Spektakl słodko-gorzki, zachwyca finezją i zostawia widza z głęboką refleksją. Gra aktorska baaardzo udana, tekst wyśmienity a przy tym niezwykle osobisty. Brawo dla autora/reżysera i całej ekipy obsadowo-realizatorskiej. Mamy nadzieję na dalszy ciąg w postaci kolejnych spektakli! Mistrzostwo!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zabawne i mądre

Na spektakl wybrałyśmy się w kilka osób. Sama powoli kończę swoją przygodę z zawodem (nie aktorskim, nauczycielskim) i pewnie dlatego temat wydał mi się bliski.
Zacznę od tego co obiektywne, czyli od reakcji zgromadzonych w Konsulacie Kultury widzów. Myślę, że długie owacje na stojąco są najlepszą recenzją. Komentarze po spektaklu też bardzo pozytywne. I dużo (naprawdę) osób, ze łzami wzruszenia w oczach.
Większa część spektaklu pełna śmiechu. Pod koniec owszem, nastrój się zmienia; ale zapewne dzięki temu te finalne łzy. Nie miałam wrażenia czeskiego filmu; nie miałam też poczucia, że spektakl jest za długi. Aktorzy bardzo swobodni, chyba lubiący swoje towarzystwo. I piękny tekst; zwłaszcza piosenki wysokiej próby. Wydaje mi się, że to taki rodzaj teatru i tekstu, który wymaga osobistego zaangażowania i zastanowienia; i bardzo się cieszę, że tego typu spektakl pokazano.
Proponuję tylko wystawić w Konsulacie komputer, żeby ułatwić widzom z naszego pokolenia dostęp do tego typu poczty pantoflowej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest głupia komedia

Przedstawienie mi się podobało. Czytając recenzje obawiałam się, że będzie się dłużyło, ale absolutnie nie! Również uważam, że scenariusz był dobry, każda scena tworzyła małą całość. Młody aktor też zagrał bardzo dobrze, groteskowo i ma dobry głos. Jednak przedstawienie nie śmieszyło mojej nastoletniej córki. Myślę, że dlatego, że bardziej kpi z młodych. Owszem pokazuje, że oni też mają ciężko, walcząc o role w reklamach i błyszcząc tylko pięć minut, bo głównie liczy się popularność, ale że nie czytają, że tylko Instagram, że są dziecinni... to dla nastolatka nie jest śmieszne. Także, spektakl skierowany bardziej do dojrzałej widowni. Myślę, że ta sztuka to dobra pozycja, dla tych, którzy nie przepadają za głupimi, przekrzyczanymi komediami o zdradach i miłosnych intrygach.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Byłyśmy z koleżanką w Muzycznym. Ubawiłyśmy się na maksa, z resztą nie tylko my, sądząc po reakcji publiczności. Nic nam się nie dłużyło. Dużo zabawy, ale i też nutka refleksji. Aktorzy grają wyśmienicie, widać, że bawią się razem z nami, muzyka piękna. Polecam wszystkim.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

może wcześniejsza pora spektaklu ?

Szkoda że tak późno - kto nie jest zmotoryzowany i mieszka w dzielnicach Gdyni to ma problem z powrotem / a jeszcze ma 60 i 70 lat - spektakl trwa podobno 3 godziny / zróbcie o wcześniejszej porze 17-ta ?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Spektakl trwa 1:40

Spektakl trwa 1:40
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Sinatra" jest o godzinie 17-tej i o 15-tej więc jednak można zrobić spektakl wcześniej fakt że na Sinatrę idą w przeważnie emeryci , ale " Sztafetę pokoleń" tez by chcieli zobaczyć ale pora ostrasza
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

a może o godz. 18-tej

Dlaczego taka późna pora, nie można było zrobić o godzinie 18-tej / też mam chęć zobaczyć ale godzina odstrasza /
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam

Wszystkim polecam ten spektakl. Wspaniała zabawa, odrobina refleksji i zadumy. Gra Panów wyśmienita.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Genialne polecam

Wspaniały spektakl !!!! polecam wszystkim - geniusz aktorski
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze zagrane, beznadziejnie napisane

Pomimo znakomitej gry występujących, niestety komedia jest nieśmieszna i nudna. Mamy tutaj parodiowanie Zenka Martyniuka, polskich kabaretów oraz wyświechtane teksty np. "co to jest pół litra na dwóch (nic)" , "mam to w... (małym palcu)"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Kultura

Ni w ząbek (12 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ni w ząbek . Spektakl dla dzieci "Ni w ząbek" "Ni w ząbek" spektakl...

Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji) (15 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji) . Dzieła wszystkie...

Kłopoty małżeńskie (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kłopoty małżeńskie . Kłopoty małżeńskie Mariusz Więcek i Jerzy Wójcicki...

do góry