Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ek - ocena nowy temat po prostu pysznie
~ek
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 19 marca 2024

Marek - opinia wątek zamknięty To zdecydowanie mój numer jeden w Sopocie, pyszny lunch w bardzo dobrej...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Sopocianin - opinia wątek zamknięty Piękne wnętrze, pyszne jedzenie, niezły serwis i dobre wina - w bocznej...
~Sopocianin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

And - opinia wątek zamknięty Mój nr 1 w Sopocie. jakoś jedzenia, pomysłowość dań, serwis - wszystko na...
~And
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Zdecydowany nr 1 w Sopocie. Pyszne rybki. Blisko Monciaka ale spokojnie, bez...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Czosnek - opinia wątek zamknięty Wszystko super smaczne. serdecznie polecam!
~Czosnek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Fanka tego miejsca - opinia wątek zamknięty Polecam, nietuzinkowe menu, pyszne wina. A sernik pietruszkowy na deser to...
~Fanka tego miejsca
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Zadowolony gość restauracji - opinia wątek zamknięty Szczerze mogę polecić restauracje Sztuczka Bistro, pyszne jedzenie, naprawdę...
~Zadowolony gość restauracji
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Bardzo fajnie i smacznie wątek zamknięty Miła obługa, wyszukane dane, naprawdę sie starają. Polecam
~MK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Bieda wątek zamknięty Cztery osoby wyszły głodne a rachunek 700zl Porcje mikro potrawy z Polski...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Gdyńska Sztuczka w Sopocie wątek zamknięty Restauracja prowadzona przez tego samego szefa kuchni co gdyńska Sztuczka - i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Sztuczka w Sopocie - wciąż wspaniale wątek zamknięty Młodsza siostra gdyńskiej Sztuczki, smaczne jedzenie w pięknych wnętrzach i w...
~Aabiss
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Pyszne jedzenie w Sopocie! wątek zamknięty Miejsce godne polecenia! Bardzo smaczne jedzenie, które jest pięknie podane...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Najlepsza wątek zamknięty Najlepsza restauracja w Sopocie i może nawet w całym trojmieście. Super...
~and a
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Klimatyczny lokal :) wątek zamknięty Super miejsce. Polecam na spotkanie ze znajomymi . Sprawdzi się też Jako...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Piekne wnętrza i smaczne dania wątek zamknięty Miałam przyjemność kilka razy być i jeść w tym pięknym lokalu. Jest smacznie,...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Pyszne miejsce wątek zamknięty Pyszne śniadanie, pyszny lunch, pyszna kolacja - bardzo fajne miejsce w...
~Janek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Wspaniałe miejsce, rewelacyjne śniadania wątek zamknięty Dobre śniadanie dobrze zaczyna dzień, słońca jest jakoś więcej, dzieci są...
~Konrad
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Ulubiona miejscówka w Sopocie wątek zamknięty Byliśmy w Sztuczce Bistro kilka razy, i z rodzinką i na spotkaniu z klientami...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Zachwycający lokal w centrum Sopotu wątek zamknięty O czasu mojej pierwszej wizyty w tym lokalu - jestem ich fanem. Świetne...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry