Widok

Sztuczne ognie na wesele - gdzie zamówić

Hej, witam wszystkich na forum. Wiecie może gdzie można zamówić pokaz sztucznych ogni na wesele i ile coś takiego kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam,ze jest taka grupa pirotechniczna w Gdyni, nie pamietam dokladnie jej nazwy.Podobno wykonują pokazy sylwestrowe juz od 10-ciu lat. Moja znajoma byla na takim pokazie i byla zachwycona. Ich pokazy sa wykonywane z podkladem muzycznym, podobno rewelacja. I ceny tez maja ponoc niezle. Gdybys byla zainteresowana to sie dowiem czegos wiecej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może byłaś kiedyś na jakimś sylwestrze np.w szkole i tam napewno mieli jakieś pokazy ogni więc chyba szybko byś uzyskała informację wybierając się do dyrektora i się zapytała napewno dużo nie płacili bo szkoły zawsze oszczędzają na wszystkim :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam prosbe....dowiedz sie prosze wiecej na temat tej grupy, o ktorej napisalas. Jezeli twojej znajomej sie podobaly i maja dobre ceny to moze warto by zlapac do nich jakis kontakt. Ciekawe ile by kosztowal taki 3-4 minutowy pokaz? Myslalam, zeby zrobic niespodzianke gosciom...napewno ktos tu juz mial taki pokazik na swoim weselisku...napiszcie prosze o swoich wrazeniach..czy to dobry pomysl? Pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przejazdowie na glownej 40 i maja atrakcyjne cenny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alitka ....mozesz znalezc na youtube filmiki z pokazow sztucznych ogni na weselach, moim zdaniem sa one bardzo krotkie, ubogie i z tego co ludzie pisza na innych watkach troszke drogie......
Ubogie mam na mysli to ze nie maja takich zachwycajacych fajerwerkow jak na publicznych pokazach, ale to chyba tez zalezy ile kto ma pieniazkow na to przeznaczonych i jakie sobie wybierze show..heh tak mysle...poszukaj starych watkow moze cos sie wiecej dowiesz.....
Ja tez sie zastanawilam nad takim pokazem, ale jakos sobie odpuscilam, ale kobieta zmienna jest wiec mam jeszcze czas na zmiane decyzji :)
image
image
[url=http://slub-wesele.pl/]image[/u
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myśmy się zdecydowali samemu przygotować taki pokaz, wystarczył nam króciutki, a i tak goście byli zachwyceni, kupiliśmy w hurtowni zestaw i kuzyn męża ze świadkiem go odpalili, efekt naprawdę fajnie wyszedł, w końcu to nie musi być wielki pokaz bo to wesele, a nie pokaz fajerwerków :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Alitka..udało mi sie co nieco dowiedziec...wprawdzie nie mam nr tel. do tej grupy z Gdyni, ale mam za to maila ...oto on pyroworms@plusnet.pl , wiec jak napiszesz do nich to napewno sie wszystkiego dowiesz. Znajoma mowila, ze pokazy w ich wykonaniu sa fajne bo dodaja jeszcze muzyke do widowiska, ktora podnosi efekt. Sama sie zastanawiam nad takim pokazem na moim weselisku, ale mam jeszcze troche czasu na decyzje . Wydaje mi sie, ze jednak lepiej zlecic to komus kto ma doswiadczenie niz robic samemu, bo wtedy ma sie jakas tam pewnosc, ze efekt bedzie dobry....pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziekuje za informacje FaKir. Sprobuje napisac maila i dowiedziec sie jak to wyglada :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
orientujecie się może na jaki przedział cenowy trzeba się przyszykować ? wiem, że ceny zależą od czasu trwania takiego pokazu.
image
image
image
Sprzedam suknię CAROLINE z Marietty rozmiar 42 wraz z bolerkiem i welonem !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej wszystkim...pogrzebałam w necie i zbadałam temacik tej grupy z Gdyni...z tego co widze to faktycznie potrafia zrobic pokazik jak sie patrzy. Trafiłam w sieci na jakies forum i sa tam opinie i fotki z ich pokazow

http://pl.nntp2http.com/regionalne/trojmiasto/2009/01/e97f596b26f8e61c7a731c890c5bdadc.html

http://www.cypriano.pl/2009/01/01/pokaz-fajerwerkow-gdynia-wielki-kack/
( sorry, nie umiem wklejac linkow )
Z tego co sie dowiedzialam to sa pasjonaci fajerwerkow wiec nie traktuja tego komercyjnie...moze nie sa drodzy :D...bede dalej drazyc temat i chyba sie umowie na spotkanie bezposrednio z kims z tej grupy :). Pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich...muszę się podzielić najnowszymi nowinami :) .

Jestem po spotkaniu z grupą Pyroworms i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona,..z przeprowadzonej z nimi rozmowy widać, ze sa to faktycznie ludzie, ktorych pasjonuje wykonywanie wystrzałowych pokazów sztucznych ogni. Oni się nigdzie nie reklamuja bo generalnie nie sa nastawieni na jakies tam zarobkowe dzialanie, dlatego mozna z nimi uzgodnic praktycznie kazdy scenariusz pokazu fajerwerkow i za "kazda" cene :D...za kilka dni otrzymam od nich kilka opcji takiego małego pokaziku na moje wesele..fajne jest to, że do sztucznych ogni dają podkład muzyczny. Widziałam na youtube filmik z ich pokazu własnie z muzyka...warto popatrzec bo moim zdaniem fajnie to zrobili, link poniżej :

http://www.youtube.com/watch?v=4JKD2JnaZ5M

Następnymi nowinkami podzielę się z wami za kilka dni jak otrzymam od nich te propozycje fajerwerkowe.
Pozdrawiam serdecznie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
muzyka piekna ale pokaz to nic specjalnego, taki sam mozna zrobic samemu wykorzystujac fajerwerki kupione w jakiejs hurtowni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie...
Moim SKROMNYM zdaniem kupić fajerwerki w hurtowni i odpalić a przedstawić to w odpowiedniej dla charakteru imprezy oprawie to dwie różne rzeczy. Każdy pokaz jest przygotowywany specjalnie pod dany temat imprezy. Inaczej będzie wyglądał pokaz na imprezę integracyjną dla powiedzmy jakiejś firmy a inaczej na okazję szczególną jaką jest np. ślub. Nie wiem jaki jest system organizacji w przypadku tej grupy, jeszcze tego nie ustaliłam, ale np. profesjonalne firmy ukierunkowują charakter pokazu w taki sposób, że bezpośredni odbiorcy (zainteresowani) czują coś wyjątkowego, czują że jest to tylko dla nich. Dyskutowałam o tym ze znajomymi z południa polski, którzy taki pokaz mieli na ślubie i byli zachwyceni właśnie samą organizacją, oprawą. Oglądałam filmik na YouTube i uważam że jest SUPER. Pamiętajmy, że żaden filmik czy fotografie, nawet w extra jakości nie jest w stanie oddać ducha pokazu oglądanego na żywo. Na to że rośnie nam ciśnienie i serducho zaczyna szybciej bić składają się wrażenia dźwiękowe (muzyka, wybuchy), wizualne oraz zapachowe. O, nawet trochę naukowo napisałam :o).
Pozdrawiam serdecznie...

P.S. Dla PyroWorms, może nie wiedzą... Coś się nie odpalają zdjęcia na końcu filmiku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Właśnie sobie obejrzałam ten filmik na youtube...no cóż...widać, że ten pokaz jest przemyslany i to zarówno pod wzgledem samych efektów jaki i dobranej muzyki.
Sama się zastanawiam nad fajerwerkami na moim weselu w przyszłym roku. Wiadomo, ze to nie jest tanie, ale ślub ma się raz w życiu ( przynajmniej tak być powinno :) wiec moze warto sie szarpnac.

Czy ktos wie ile kosztuje taki powiedzmy pokaz 3-4minutowy w ich wykonaniu i jak tam jest u nich z wolnymi terminami?

Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest firma w Polsce, która strzela piękne pokazy. Jest z Zielonej Góry i jeździ po całej Polsce. My mieliśmy pokaz na weselu za 2000 pln i trwał około 10 minut był z podkładem muzycznym i nie martwiliśmy się o żadne pozwolenia, bo wszystko załatwili oni. Wybraliśmy tylko rodzaj efektów na niebie, uzgodniliśmy muzykę i już. Dojazd nie jest dla nich problemem. W razie potrzeby namiary na nich to: fajerwerki@michnet.eu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak... A powiedz, za ile kasy miałaś ogni w tym pokazie a ile wzięli w łapkę? :o) Może nie warto ściągać kogoś z tak daleka i płacić dodatkowo za podróż i transport tego całego sprzętu jak za płotem ma się sąsiada z zapałkami... :-]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedną z najlepszych firm oferujących tego rodzaju usługi jest firma CLICK z Pruszcza Gdańskiego
Firma ta nie gardzi żadnym nawet małym zleceniem, zbierając duże brawa za swoją pracę. Działają od 1992 roku, w tegorocznej edycji festiwalu fajerwerków w Ustce zdobyli pierwsze miejsce
Ceny można negocjować indywidualnie
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że pojawiła się opinia na temat firmy CLICK z Pruszcza Gdańskiego
Z całym przekonaniem podtrzymuję dobrą opinię o tej firmie
Rzadko kiedy słyszy się o nich przy okazji małych realizacji
/wiem że specjalizują się w dużych przedsięwzięciach
oraz realizacji telewizyjnych, ostatnio wraz z żoną oglądaliśmy ich podczas opolskiego festiwalu/
Uważam że nikt nie dobierze scenariusza widowiska właśnie tak dobrze jak technicy tej firmy
Pamiętamy fajerwerki z naszego wesela wykonane przez ,,clikusiów''
i aż łezka nam się w oku kręci...
Pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha
Firma mieści się w Pruszczu Gd.
przy ulicy Grunwaldzkiej 58 /obok stacji benzynowej LUKOIL/
Główna ulica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jacy oni drodzy:O
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak przy okazji, to grupa PyroWorms ma już swoją stronkę www.PyroWorms.com
Piszą tam coś o pokazie który organizowali na Nowy Rok. Ciekawe jak było? Może będzie jakiś filmik w galerii...
Pozdrowionka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooooooooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro grupa ma już stronkę to mam nadzieję że posiada również koncesję lub zezwolenie wojewody na organizację pokazów bo w innej sytuacji grozi im 2 lata o czym informuję szanownych kolegów po fachu jeśli nie wiedzą.Jeśli nie macie koncesji to służę pomocą w jej uzyskaniu
Formalności trwają około 15 miesięcy a koszt zamknie się w kwocie około 6 do 8 tysięcy zł .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
opinia pojawiła się i to z tego samego numer IP, co Twoja :)

nie neguję, że grupa jest dobra, ponieważ jej nie znam, ale jeśli chcecie się zareklamować, to piszcie wprost, a nie udajecie zaskoczonych, że już jest jakaś dobra opinia i podtrzymujecie ją ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ! osobiście polecam firmę Cezar-bis, można ich łatwo znaleźć w internecie. Widziałam ich pokaz w Bojanie, rewelacja ! Widziałam też na weselu koleżanki pokaz jakiejś dziwnej firmy - no po prostu porażka. Trzeba dobrze wybrać firmę, bo łatwo jest wydać 2 tys., gorzej czasem z otrzymaniem dokładnie tego, za co się płaci. A Cezar-bis, to profesjonaliści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Wulkan Fajerwerki z Pruszcza;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekujemy Pani Roksano :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam z hurtowni z Gorzowa http://www.fajerwerkigorzow.pl/ i wyszło finansowo bardzo dobrze a były naprawdę wypasione :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poiecamy się :)

Firma Wulkanfajerwerki.pl

Działamy na terenie całej Polski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy pokaz sztucznych ogni na weselu..Mega mi się podobało. Zawsze to więcej wspomnień z tego i tak wyjątkowego już dnia. Co do firmy to u nas była to Click Pirotechnika . Zdecydowanie polecam ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Gdzie warto zamowic kwiaty w Gdansku?? (63 odpowiedzi)

Dziewczyny poniewaz jestem za granica niemam za bardzo mozliwosci jezdzenia po kwiaciarniach.Bede...

do góry