Z racji rzadko (baardzo rzadko) spotykanego nazwiska - chcę się dowiedzieć czy jesteś moim krewnym. Nazywam się Maria Durtan i mieszkam w Gdańsku. Odezwij się :)
00
~mion
(23 lata temu) 28 kwietnia 2003 o 14:33
dud nie czyta tego forum ale zadzwonilem do niego i juz wie o twoim wpisie i ze go szukasz
powinien sie odezwac
Pozdrawiam
Witam cie :)) MD. W sumie to jestem z lekka zszokowany i nie bardzo wiem co mam pisać. Mysle że jak sie oswoje z tym faktem to odtworze kawalek swojego drzewa genealogicznego i wyśle Ci go na maila :))
czesc nazywam sie Beata i zastanawiam sie czy Maria Durtan mieszka na Morenie i ma piec siostr.Jezeli tak to bardzo bym chciala zeby sie odezwala do swojej kuzynki.