Widok

Szukam Grzegorza Durtana

Z racji rzadko (baardzo rzadko) spotykanego nazwiska - chcę się dowiedzieć czy jesteś moim krewnym. Nazywam się Maria Durtan i mieszkam w Gdańsku. Odezwij się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dud nie czyta tego forum ale zadzwonilem do niego i juz wie o twoim wpisie i ze go szukasz
powinien sie odezwac
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam cie :)) MD. W sumie to jestem z lekka zszokowany i nie bardzo wiem co mam pisać. Mysle że jak sie oswoje z tym faktem to odtworze kawalek swojego drzewa genealogicznego i wyśle Ci go na maila :))

Pozdrawiam
Grzesiek Durtan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc... znam Aleksandre Durtan... czy to moze Twoja krewna?? :)))))
Pozdrowiam
ms
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
?Heh

Tak sie nazywala moja obecnie niezyjaca prababcia.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyobraź sobie że to moja siostra :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no przeciez wiem Mańka hehe.... :))))))))
pozdro
ms
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie nabijaj się ze mnie :))))
Pozdrawiam
Mańka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie nabijam hehe ;)
pozdro
ms
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
nazywam sie Piotr Durtan mam 22lata i mieszkam w Poznaniu, szukam ogolnie ludzi o takim nazwisku bo zeczywiscie jest zadko spotykane : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie możecie szukać się gdzieś z boczku ?

poważnie !

z www.bikerelblag.hg.pl - pozdrawia Darecki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o******** sie k**** cos sie stalo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co jest BRZYDKI ?

z www.bikerelblag.hg.pl - pozdrawia Darecki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Darek zostaw go. Nie róbcie mi śmietnika na podwórku. Chce bluzgać - jego sprawa. EOT.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukam Marii Durtan

czesc nazywam sie Beata i zastanawiam sie czy Maria Durtan mieszka na Morenie i ma piec siostr.Jezeli tak to bardzo bym chciala zeby sie odezwala do swojej kuzynki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

durtany

szukam ludzi o nazwisku DURTAN pochodzę z GOŁDAPI a obecnie mieszkam koło Bielska- Bialej. Proszę odezwijcie się .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam nazywam się Piotr Durtan i mieszkam w suwałkach :) pozdrawiam wszystkich Durtanów w polsce .pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

durtany


tu Durtany z suwalk:) nie wiedzialam ze nas az tylu jest:)) pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja te \z suwalk:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wogle jak ktos ma podobne nazwisko i jest z tych okolic wlasnie,goldap suwaliki etc to kontakt:] gdurtan@wp.pl
ciekawy jestem.elo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0