Widok

Szukam fajnych ludzi :)

Cześć! Jestem Ania, mam 25 lat i przeprowadziłam się do Gdańska rok temu, od tego czasu znalazłam trochę znajomych, znalazłam chłopaka ale nie znalazłam fajnej paczki ludzi, pozytywnych, a przede wszystkim mających czas. Takich przysłowiowo- do tańca i różańca, obecni znajomi maja już w większości swoje rodziny, a na spotkania z przyjaciółmi pozostaje im niejednokrotnie jeden lub dwa dni w miesiącu. Nie zrozumcie mnie źle, to fajni ludzie i chętnie się z Nimi spotykam w ten jeden czy dwa dni, niemniej jestem ekstrawertykiem i potrzebuje więcej kontaktów niż mam obecnie. Dlatego szukam znajomych (jakkolwiek by to nie brzmiało). Myślę sobie nad spotkaniem w większej grupie, ponieważ to zwiększa prawdopodobieństwo, że poznamy kogoś kto będzie nam pasował (a może cała grupa okaże się fajna?). Więc jeżeli jesteś trochę samotny, nie masz z kim iść na sobotnią imprezę, do siłowni, pograć w szachy lub z kim zorganizować wyjście na paintball, szukasz koleżanki lub kolegi albo całej paczki znajomych to napisz do mnie na adres: awitam@wp.pl. Po krótkiej weryfikacji (czy np. nie jesteś drugim Kubą Rozpruwaczem) dodam Cię do grupy na facebook'u a kiedy pojawi nas się w tej grupie jakoś koło 10 osób - zorganizujemy spotkanie w jakimś miłym miejscu i się poznamy.
Pozdrawiam cieplutko i liczę na odzew - Ania
Ps. Nie będę nikogo dyskryminowała ale zakładam że przedział wiekowy to od ok. 20 do 30 lat (jeżeli jednak jesteś w innym wieku a atrakcje wymienione powyżej Cię kręcą to także zapraszam !)
Ps2. Introwertycy także mile widziani - zdaje sobie sprawę, że im więcej ludzi tym dla Was gorzej, ale wszyscy na pierwszym spotkaniu będziemy równie skrępowani więc nie ma co chować głowy w piasek :)
Ps3. Kurde, mam nadzieje że to się uda.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny pomysł! Napisałam do cb na adres e-mail.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super sprawa.
Wyslalam maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też napisałem do Ciebie maila. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez napisałem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zauważyłem że Ania nie odpisuje na maile, a wydaje mi się że jest to fajna inicjatywa. Plus widać że znalazłoby się trochę chętnych. Dlatego przejmuje inicjatywę, chyba że okaże się, że Ania jednak nie zrezygnowała z tematu.

Jeśli jesteś chętny dołączenia do grupy dzięki której być może uda się stworzyć fajną paczkę znajomych lub po prostu poznasz jedną osobę która podpasuje właśnie Tobie, niezależnie od tego czy lubisz mówić dużo czy mało, czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną, niezależnie od tego czy pijesz alkohol czy wolisz zachować trzeźwość umysłu. Napisz do mnie na mojego świeżo założonego maila: darektrojmiasto@gmail.com - tak, wiem że to idiotyczna nazwa, ale wiecie jak ciężko jest znaleźć nazwę która już nie jest zajęta na gmailu? :D

Zdaje sobie sprawę z tego że jako chłopak być może ciężej będzie mi namówić ludzi do dołączenia do grupy, dlatego mówię na wstępie że zainteresowany tym pomysłem jestem zarówno ja, jak i moja dziewczyna, robię to bez żadnych podtekstów matrymonialnych. Więc jak najbardziej zapraszam także pary.

Przedział wiekowy to od 20-30 lat jeśli jednak jesteś starszy / starsza i uważasz że duchem nadal nie przekraczasz trzydziestki to oczywiście nie ma problemu i Ciebie również zapraszam. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajna inicjatywa,rowniez jestem za...agattek007@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałbym podbić temat do góry i przypomnieć że jest nadal aktualny. Zebrało już się ponad 30 osób, jednak im nas więcej tym lepiej, dzięki temu spotkania będą organizowane jeszcze częściej a ilość chętnych będzie jeszcze większa. Więc jeśli jesteś zainteresowana/y poznawaniem nowych ludzi i jesteś w wieku od 20 do 30 lat to napisz kilka słów o sobie do mnie (skąd jesteś, czym się zajmujesz, ile masz lat itp.) na maila: darektrójmiasto@gmail.com.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie znaka. Czy działacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działamy!

Zauważyłem że w poprzednim poście błędnie podałem adres e-mail z polskimi znakami a nie ma niestety możliwości edycji posta.
Zapraszam do wysyłania zgłoszeń na adres: darektrojmiasto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze aktualne? ;p A może już po spotkaniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po kilku spotkaniach, ale jak najbardziej nadal aktualne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka. Będę przeprowadzać się do Trójmiasta od lipca i chciałabym kogoś poznać,jeśli ogłoszenie i wasza propozycja aktualna to można się dołączyć? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne że tak, im nas więcej, tym lepiej :)
Napisz do mnie maila na adres: darektrojmiasto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej aktualne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisałam maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisałem maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualne ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, aktualne, napisz maila na adres: darektrojmiasto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisałam maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Aktualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, nadal aktualne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej podaj nr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, też się przeprowadziłem i szukam paczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat jest nadal aktualny, nowy rok to bardzo dobry moment na rozpoczęcie nowych znajomości. Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz do mnie na adres: darektrojmiasto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć

Tak przeglądam wątek i brzmi on dość interesująco dla mnie.
Darku, w jakich godzinach planujecie spotkania? Jak spędzacie wspólny czas?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,

szkoda że nie napisałeś maila, odpisałbym Ci szybciej.
Spotykamy się raczej wieczorami, zazwyczaj w okolicach godziny 19stej.
Jeśli chodzi o sposób spędzania czasu zazwyczaj spotykamy się po prostu na piwko żeby pogdać, czasami pogramy w jakąś planszówkę, czasami idziemy coś zjeść, idziemy do kina, ogólnie takie proste aktywności które sprawiają radość w gronie znajomych :D Widziałem w innym wątku że pisałeś o kręglach, nie byliśmy jeszcze wspólnie na kręglach, ale jestem jak najbardziej za.
Jeśli jesteś zainteresowany pisz śmiało na darektrojmiasto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświeżam temat, jednocześnie pragnę zauważyć że robi się coraz się cieplej, więc jest to dobry moment żeby zrzucić zimowe kożuchy, wyjść z domu i poznać nowych ludzi! :) Jeśli myślisz podobnie to napisz maila na adres: darektrojmiasto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Facebook jest grupa "Wspólne Wypady Trójmiasto".
Praktycznie ciągle ktoś tam organizuje jakieś wydarzenie. Na spotkania przychodzi od kilku do kilkudziesięciu osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogę jej znaleźć hmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświeżam temat. Jeśli jestem zainteresowany/a to napisz maila na adres darektrojmiasto@gmail.com ,,rekrutacja" cały czas otwarta! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka. Jestem nowy w Trójmieście. Ogłoszenie aktualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Tomek,

tak, temat jest jak najbardziej aktualny. Napisz do mnie maila na adres: darektrojmiasto@gmail.com :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również napisałam. Czekam na odpowiedź :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisałem, chętnie dołączę do ekipy.

alankwiat@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jak tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlaśnie natrafam na ten watek i napisalam do oryginalnej osoby ale nie wiem czy odpiwie. Z racji wirusa i ogolnie brakuje mi dość ludzi i chetnie bym zapoznala ludzi by stworzyć jakas grupke znajomych do wieczora gier albo cos w tym stylu. Moze ludzie sa jeszcze zainteresowani?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście jak najbardziej. Jestem Michał mam 33 lata i przez miesiąc będę uziemiony na zwolnieniu. Mieszkam od Lipca w Gdyni. Jak coś to daj jakiś namiar. Mail, telefon to się jakoś zgadamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat dalej jest aktualny, jeśli masz ochotę poznać nowych ludzi napisz do mnie na adres: darektrojmiasto@gmail.com
Postanowiłem reaktywować tą inicjatywę po czasach covidowych (oby nie powróciły), więc jeśli czujesz że Twoi obecni znajomi nie mają dla Ciebie wystarczająco dużo czasu, odkładają spotkania w nieskończoność bo mają 2 etaty i 4 dzieci - pisz śmiało, postaramy się coś na to poradzić! :D To jest także dobra okazja aby poznać nowych ludzi jeśli się przeprowadziłeś do trójmiasta. Sam pracuje zdalnie więc niestety nie wchodzi w grę poznawanie nowych ludzi z pracy na miejscu.

Najlepiej jeśli jesteś w wieku od 24-34 lat ale nie jest to żadne twarde ograniczenie i jeśli nie mieścisz się w tym przedziale, ale czujesz że chcesz dołączyć to po prostu napisz do mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ciekawa inicjatywa! Szczególnie po tym, co działo się w 2020... u mnie wiele znajomości się urwało, więc doceniam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję! Myślę że u wielu osób taka sytuacja miała miejsce, dodatkowo wzrost cen mieszkań (zarówno wynajmu jak i zakupu) spowodował że wiele osób wróciło do swoich rodzinnych miejscowości lub po prostu przeprowadzili się gdzieś gdzie jest taniej. Jeśli rzeczywiście rzeczywiście czujesz że wiele znajomości się urwało u Ciebie to może warto spróbować? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam geja (34 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

Szukam przyjaciółki :) (3 odpowiedzi)

Hej, szukam kogoś z okolic Gdańska ale może być też dalej :) 31 lat tuż przed ślubem szukam...

Koleżanka/ przyjaciółka (3 odpowiedzi)

Cześć odezwij się jeśli szukasz fajnej znajomosci działającej w dwie strony. Mieszkam na...

do góry