Widok

Szukam koleżanki

Hej. Mam 25 lat jestem mamą 2 dzieci i cierpię na brak znajomych. Mam kochanego męża który chętnie zostaje z dziećmi A ja bez problemu mogę sobie gdzieś wyjść tylko problem że nie mam z kim :-( Chętnie poznam dziewczynę, może też mamę z którą będzie można pogadać, wyjść na drinka, do kina :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej a skąd jesteś ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mam ten sam problem, chętnie bym z kimś wyszła póki mogę bo w styczniu i ja zostanę mama ale brak mi znajomych. Problem w tym że ja w Gdyni mieszkam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dajcie jakieś namiary na siebie. Mam dwoje dzieci, mieszkam tuż za Gdynią, ale jestem mobilna, mogę dojechać do Gdyni, Sopotu. Mam dwoje dzieci, wolny czas, a nie mam z kim wyskoczyć na zakupy, kawę, drinka, cokolwiek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz się ze mną skontaktować na maila bajbaksara@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz do mnie maila niusia94_1994@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja mam jedno dziecko i też nie mam zbyt wielu znajomych. Mieszkam za Gdańskiem, ale dla mnie to mnie problem, mam auto, wszędzie mogę podjechać :) Zostawiam e-maila: ateragram@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, może zgadamy się razem i gdzieś wyjdziemy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny pomysł :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny,

ja mam 30 lat, mieszkam w Gdańsku i jestem mamą dwójki chłopaków. Chętnie poznałabym jakąś mamę na spacer, kawę, plotki itd :)
mój mail: evcia.p@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobietki, Mamy, co sądzicie o sobocie, np. 10:00? Miejsce do ustalenia? Na spotkanie można wyjść bez brzdąca, jak i z cała gromadą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sobotę rano ja niestety odpadam ;-(
Chyba, że wieczorny drink bez dzieciaków? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autorko, z jakiej dzielnicy jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.O.N.A z Nowego Portu A Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć:)
mam u mnie podobny problem pisz śmiało takajasandra@gmai.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Sandra, fajnie, że jesteś. Ile masz lat? Jesteś mamą? Jeśli tak, to ilu pociech? Skąd jesteś? Gdańsk, Gdynia, Spot, inne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć .O.N.A Miło mi, mam 32 lata jestem z gdańska i jestem mamą 6 latki. A ty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Sandro. Jeśli jeszcze tu zaglądasz. Jestem młodsza od Ciebie, "trochę". Mieszkam w "Trójmieście".

Moje Drogie, nie wiem, czy którejś z Was udało się nawiązać bliższą relację. Widzę, że każda z Was szuka kontaktu z drugą osobą, a może spróbujecie przez grupę na Facebooku - Wspólne Wypady Trójmiasto? Czasem łatwiej jest się zebrać w sobie, odważyć, wyjść, kiedy widzi się chociaż zdjęcie drugiej osoby. Na pewno grupa pozwala na selekcję osób, które tam są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam równiez taki sam problem. Jestem z Gdańska.
W razie kontaktu to zostawiam maila paula.96-96@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koleżanka chętnie pomoże Ci inaczej spojrzeć na męża i wkrótce przestanie być.taki kochany. Koleżanki bardzo lubią "pocieszać" w nieszczęściu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zauważyliście, .O.N.A się o wszystko pyta a sama o sobie nic nie pisze ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonimie, sądzisz, że czegoś więcej o mnie, dowiesz się od innych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ty myślisz że jesteś warta aż takiego mojego zainteresowania. Nie przeceniaj siebie, trochę pokory!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jednak .O.N.A wzbudza ciekawość i dla niej tu większość zagląda. Nie, nie jestem nią, jestem obserwatorem incognito i lubię jej sposób prowadzenia rozmowy, spokojny wywazony rzeczowy.. Nawet to ze nic o sobie nie pisze mnie nie zniecheca. Nie widzę potrzeby by ją deprymowac. Jej dociekliwosc jest bardzo intrygująca. Lubie Cie .O.N.A :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"A jednak .O.N.A wzbudza ciekawość i dla niej tu większość zagląda. Nie, nie jestem nią, jestem obserwatorem incognito i lubię jej sposób prowadzenia rozmowy, spokojny wywazony rzeczowy.. Nawet to ze nic o sobie nie pisze mnie nie zniecheca. Nie widzę potrzeby by ją deprymowac. Jej dociekliwosc jest bardzo intrygująca. Lubie Cie .O.N.A :)" - Anonimie, dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"A Ty myślisz że jesteś warta aż takiego mojego zainteresowania. Nie przeceniaj siebie, trochę pokory! " - Anonimie, czy jestem warta Twojego zainteresowania...aż takiego. Hmmm. Nie mogę się ustosunkować. Nie znam Cię.

Czy ja się wywyższam ponad innych? Chwalę się? Skąd potrzeba wykrzyczenia "trochę pokory!"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, a ja właśnie jestem w ciąży.26lat. Mam dużo czasu wolnego i chętnie się z kimś spotkam, pospaceruję. anetkamakowiecka@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (181 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...

Zarabianie? (5 odpowiedzi)

Poniżej przedstawiam szczegóły dotyczące pracy, której ofertę dostała moja nastoletnia córka....

do góry