Widok

Szukam kursu BHP

Witam serdecznie,

Poszukuję szkoły do której od września mogłabym iść na kurs BHP. Wiem, że teraz ten kierunek może być przysłowiowym "strzałem w 10". Orientujecie się w jakich szkołach jest taki kurs? Myślałam o cosinusie albo Progresie? W takich szkołach policealnych mają takie kursy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno w szkołach policealnych taki kierunek jest. Z Progresu go kojarzę, ja kończyłam w szkole masaż i wiem, że BHP mieli na pewno na stronie internetowej. Ale wiesz, wszystko zależy zawsze od tego czy jest wystarczająca ilość chętnych na zajęcia. Trzeba dzwonić i pytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła policealna Progres. Na pewno tam takie zajęcia są, ale nie w postaci kursu - kursy są drogie i krótko trwają. W policealnej szkole nauka trwa albo rok albo 2 lata (czasami tylko na niektórych kierunkach 6 miesięcy).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Ja szukam aranżacji wnętrz w jakiejś lepszej szkole. Zależy mi na policealnej, bo tam ponoć dostaje się tytuł technika? Wykształcenie mam związane z tym kierunkiem, ale nie powiem, dodatkowe kwalifikacje by się przydały... W jakich szkołach można liczyć na to, że taki kierunek się utworzy? W Progresie był w ostatnich latach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiscie polecam cosinusa, bardzo dobry poziom ma ta szkoła do tego jest za darmo i zaocznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam półtora roku nauki w cosinusie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry