Widok

Szukam niani dla 1,5 rocznej dziewczynki

Potrzebuję niani na pełen etat (od 7 do 16-17, czyli 9-10 godzin dziennie) dla 1,5 rocznej córeczki. Opieka najlepiej w naszym mieszkaniu na Różanym Stoku lub u niani ale gdzieś blisko mieszkajacej. Praca od stycznia lub do dogadania się jeśli niania jest jeszcze zajęta. Chciałabym nawiązać dłuższą współpracę. Jeśli znasz ciocię/babcię/emerytkę/rencistkę mająca jeszcze trochę siły i dużo chęci do opieki nad fajna dziewczynka to proszę dzwonic/sms tel. 500-045-430, meilu kaskaderka@gmail.com. Paniom z nałogami dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętna :) ale z uwagi iż sama mam szkrabka to tylko u mnie w mieszkaniu (również Karczemki) .Nałogów nie posiadam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamo proszę odezwij się na meila kaskaderka@gmail.com lub zadzwoń / napisz SMS 500045430
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

do góry