Widok

Szukam osób, które mają problem z butami Tommy Hilfiger Branson - odklejanie się loga

Osowa Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie,

Szukam osób, które mają problem z odrywającym się logo na języku butów męskich Tommy Hilfiger Branson. Sprzedawca nie chce uznać reklamacji, twierdząc że odrywanie się nadrukowanych literek to nie wada produktu. Chcę mu udowodnić, że jest świadomy występowania wady i celowo odrzuca reklamację. Wiem, że parę osób reklamowało już u Niego to obuwie przez tą samą wadę i nikomu reklamacji nie uznał. Może w kupie się uda coś zdziałać, tym bardziej że nie są to buty za 5zł. Miały służyć lata, służyły 2 tygodnie.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek informację czy spotkał się ktokolwiek z Państwa z podobnym problemem w tym modelu.

z góry dziękuje ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam podobny problem. Z tym ze mi nie przeszkadza odrywajace sie logo ale pękajacy material bo bokach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi sie odklejała podeszwa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi też się odkleja. Niestety nie zachowałem paragonu ale przy butach za 400pln to aż wstyd by roku nie wytrzymały. Tragedia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

czy warto brać szybkie pożyczki? (159 odpowiedzi)

Chciałabym zapytać co sądzicie o szybkich pożyczkach... Potrzebowałabym trochę pieniędzy, ale...

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

Szukacie rzetelnego serwisu informacyjnego? (3 odpowiedzi)

Popularny i rzetelny serwis informacyjny jako jeden z nielicznych portali w Polsce informuje na...

do góry