Widok

Szukam platformy medycznej

Szukam platformy do zapisywania wizyt pacjentów oraz rozliczeń. Jeśli znasz jakąś sprawdzoną i łatwą w obsłudze, będę wdzięczny jeśli zechcesz się ze mną podzielić. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Klinika24. Używałam przez kilka miesięcy w prywatnym gabinecie i szczerze polecam. Nie marnuję czasu na żmudne wypisywanie dokumentów i jestem bardziej EKO. Mam również szybki przegląd zaplanowanych wizyt moich pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam platformy medycznej - Technologie - Forum Gdańsk, Gdynia, Sopot. (trojmiasto.pl)
Słyszałem pozytywne opinie na temat platformy Klinika24. Postanowiłem zakupić tą platformę do swojego gabinetu, aby usprawnić moją codzienną pracę. Sugerowałem się opiniami i nie żałuję, bo to naprawdę był dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakim budżecie ? Jest np. medyc.pl który można testować przez miesiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy miesiąc jest z 1 zł, także można na spokojnie przetestować :) osobiście w swoim gabinecie korzystam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony, zachęcam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Lepszy będzie tradycyjny zegarek czy smartwatch (25 odpowiedzi)

Witam. Pytanie do wszystkich posiadaczy smartwatchy i nie tylko. Mianowicie zawsze byłem nieco...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Iphone gdzie kupić? (3 odpowiedzi)

Witajcie gdzie najlepiej kupić iPhone 14 pro max (256 GB) + akcesoria. Stacjonarnie w Poznaniu...

do góry