Widok

Szukam pracownika budowlanego w wykończeniówce/remonty PRACA OD ZARAZ!

Praca Temat dostępny też na forum:
Posiadam firmę budowlaną, która zajmuje się wykończeniem wnętrz (kafelkowanie, malowanie, podwieszanie sufitów, gładź tynkowe). Poszukuję osób z dyspozycyjnych (w razie potrzeby wolne weekendy), uczciwych i dokładnych. Nie wymagam wielkiego doświadczenia - w razie potrzeby nauczę.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 602 226 490 (do
22:30)
Zlecenia realizujemy na teranie Trójmiasta

Praca od zaraz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ile płacisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zależności od umiejętności i doświadczenia - stawki zaczynają się od 12 zł dla osób początkujących z remontami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oszust. nie daje na bilety pali cpun 2 paczk fajek dziennie a gada ze nie ma kasy, boli go brudna packa do tynku za 15 zl. nie ma narzedzi do tego oszukal mnie i moich ziomali na 6 tys zl. nie daje umowy uwazajcie co podpisujecie nie ufajcie mu od momentu jak mowi czesc to juz klamierzepracowalem u niego 3 tyg bez umowy wisi mi 1980 zl zaslania sie niedopelnieniem obowiazkow do tego policyjny kondon i złotówa ma znajomych w policji uwazajcie na niego Mariusz Wysocki gosciu ma na imie firma Omega Center pozdro.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
potwierdzam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
pała i konfident ma morde jak kret i wsumie sie zgadza, nie ma palucha wskazujacego u prawej reki chyba, ciekawi mnie ta historia nawijał o legendzie z piaskowaniem ale wykliczone zeby ten palec akurat bo to nie mozliwe, żeni kity ze on niby foreman na statku byl, gdzi3 on nie robil a jezdzi smietnikami bedzie sciemnial ze firme ma od dawna.... w internecie zarejestrowana w 2015 roku ma tatuaze na łydkach buja sie wjakis koszulkach tommyego hilfingera buduje sie w kamieniu pomorskim i ma pewnie kredyty to z gory wiedzial ze musi ludzi wywalac ta jego rąbana budowa jest na : nauczycielska 5/13 gdynia witomino, bysmygo pojechali ale poszedl juz na policje to pala pala jeszcze raz pala kazdy kto moze niech go orze, jeszcze raz wygląd, krępy z mordą podobną do kreta krotko ostrzyzony, tatuaze na lydksch albo lydce, oraz brak wskazujacego palca u prawej reki taki typ w no4malnym kraju daawno by byl gdzie jego miejce
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każdy przypadek jest indywidualny, każda firma ma inne potrzeby. U mnie było dużo wolnych stanowisk dla spawaczy a jak chciałem poszukać w okolicy to się okazywało że jak ktoś tylko miał papiery na spawarkę to już dawno był na zachodzie w robocie. Dlatego zdecydowałem się na Ukraińców i póki co nie żałuję. Ludzi znalazłem przez agencję pracy Worksol – worksol.pl. Uczciwe warunki, nie biorą dużej prowizji, można się było dogadać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Żałosna autoreklama
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapewne umowa o pracę i wszystkie dodatki gwarantowane?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A .może sam bus się zabral za robotę. Kanciarzu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie................
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

do góry