Widok

Szukam pracy

Witam, szukam pracy na maksymalnie pół etatu jednak bardzo chętnie zajmę się np opieka nad mieszkaniem/domem. Posprzatam, umyje okna itp.
Mam 30 lat, jestem kulturalną osobą bez nałogów. Obecna sytuacja życiową uniemożliwia mi podjęcie pracy na pełen etat.

Proszę o kontakt na filka-86@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Odchudzanie, ćwiczenia -Gdynia- czy jest jakieś miejsce, klub dla otyłych? (9 odpowiedzi)

Szukam miejsca, gdzie można się wspólnie odchudzać, ćwiczyć ...

helikoptery nad blokami na Obłużu w sobotę i niedzielę 22.04.2018 do 24.00!!! (9 odpowiedzi)

czy helikoptery mają prawo latać godzinami do północy nad osiedlem Obłuże,przelatując nad...

Kiedy otwarcie biedronki na Obłużu??? (92 odpowiedzi)

wiecie coś?? Kolo Kauflandu...

do góry