Widok

Szukam przyjaciółki

Szukam koleżanki z dzieckiem lub dziećmi do wspólnego spędzania czasu, wypadów na plażę itd. Mieszkam w Gdyni. Mam syna i psa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Agi,

Mam 7,5 letniego syna i aktualnie jestem w 23 tygodniu ciąży, od jakiegoś czasu siedzę w domu i trochę mi się nudzi. Chętnie poznałabym jakąś koleżankę z którą można by się spotkać, pogadać, pospacerować :)
Jestem z Gdańska.

Pozdrawiam Ewelina
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej,

jestem w ciąży, obecnie 9 miesiąc. Od dłuższego czasu siedzę w domu na L4 i zaczęło mnie przytłaczać to ciągłe sprzątanie, pranie, gotowanie. Chętnie bym wyszła do ludzi, na spacer albo kawę :)

Pozdrawiam,
Kamila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć jestem w podobnej sytuacji, chętnie się spotkam i pogadam:-) mój email lizia87@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tesz szukam przyjaculki muj numer 795 699299 napisz do mnie czekam pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Serio? Muj? Muj?
O ja je....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serio, tylko Muj wyłapałeś/aś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Muj tak wali po gałach że nie można było nie wyłapać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również szukam koleżanki żeby tak po prostu wyjść na kawę, pogadać o pierdołach , cokolwiek byle nie samemu. Nie mam dzieci nie mam kota, mam chorego i starego psiaka i ja mam 40 lat :) Mieszkam w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Jola jesli nadal szukasz koleżanki do sie zgłaszam ma 45 lat chętnie spotkam sie na kawę lub spacer i pogaduchy (czasami piwko tez wypije :) pisz
iwonasmolinska7@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (6 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

do góry