Widok

Szukam przyjaciółki/przyjaciela/wsparcia

Hej,
nie wiem czy to dobry sposób, ale jestem ostatnio bardzo samotna. Nie mam się komu wygadać, nie mam nikogo kto by mnie pocieszył, przytulił, pogadał od serca. Jestem świeżo po długoletnim związku, zostałam porzucona dla innej. Szukam kogoś kto poszedłby ze mną na spacer, na początek ;) Bardzo chętnie dziewczyny, które mają podobne przeżycia z rozstaniem, ale nie zamykam się na płeć. Może być też fajny chłopak, który spojrzy na wszystko z męskiej perspektywy. Oczywiście to działa w dwie strony - również postaram się Cię wesprzeć i pocieszyć. Parę słów o mnie: mam 29 lat, pracuję i mieszkam w Gdańsku, mam wolne popołudnia i weekendy. W życiu kieruję się wartościami chrześcijańskimi i chciałabym poznać podobną osobę. Zwykłego dobrego człowieka. Moje koleżanki mają mężów i dzieci, więc nie mają dla mnie tyle czasu ile teraz potrzebuję. A wariuję od natłoku myśli. Jeśli jesteś w podobnym wieku i nie masz nikogo bliskiego odezwij się. Poróbmy razem coś fajnego a może okaże się że będziemy mogli wzajemnie na siebie liczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, odezwij się polityczna91@wp.pl

Mam podobnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć napisz na mojego maila martymart@interia.pl a na pewno się dogadamy pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,

Może masz ochotę dołączyć na lekcje tańca?
Mam około 40tki, też zostałem niedawno porzucony. Taniec bardzo mi pomaga oderwać się od szarych myśli, polecam :)

Zastrzegam, że nie szukam poważnej relacji :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Trans osoby z Trójmiasta (72 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Kawa (3 odpowiedzi)

Witam Bywają tu mężczyźni po 46 roku życia? Wolni bez choroby psychicznej ;)

do góry