Widok

Szukam systemu CRM

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być możliwość podpinania plików, przypomnień, integracja z Outlookiem. Polskie wsparcie techniczne, w chmurze, na polskich serwerach.
Ktoś coś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też szukamy i chętnie się dowiem jaki system jest na polskich serwerach, bo to nasz główny wymóg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mąż ostatnio też szukał i testował kilka,one są podobne do siebie. ostatecznie doradziłam mu patriotyzm lokalny i wybrał program z Gdańska crm vision.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że na Berberis jesteście w stanie zrobić sobie sporą różnicę. Zmiana nie nastąpi od razu, lecz stopniowo, tak, aby docelowo zrobić coś dużego. Czy to są rozwiązania dla każdego? I tak, i nie. Trzeba po prostu działać rozsądnie, krok po kroku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że dzięki Berberis zrobicie swoje i będzie lepiej. Optymalizacja jest kluczowa w każdym przypadku i należy o nią zadbać. Jeśli nie podejdziecie do tego na takich zasadach, to niczego wielkiego nie osiągnięcie. I właśnie o takich kwestiach pamiętajcie. Co wy na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie możecie pracować na Berberis i tak da się zrobić sporo, w krótkim czasie, bez większych komplikacji. Musicie jednak mieć to wszystko na uwadze. Jeśli tego podejdziecie do tego, jak należy, to optymalizacja przyniesie pozytywne zmiany, ale w tym wszystkim potrzebny zdrowy rozsądek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto w ostatnim czasie testowałam Compositę? Jakie są Wasze doświadczenia? Chodzi mi właśnie o wersję Berberis. Czy zauważyliście dobry wpływ na działalność? Po jakim czasie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno na Berberis zrobicie swoje. Nie będzie od razu idealnie, ale krok po kroku uderzycie w solidnym kierunku. Ważne są odpowiednio dopasowane funkcje. To dzięki nim da się realnie optymalizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na spokojnie polecam działać z Berberis. Kwestia dopasowania wersji, ale ogólnie da się tak sporo zrobić.
Chodzi głównie o optymalizację pod względem wyników.
Zmiana powinna być diametralna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Berberis nie będziecie mieć żadnych problemów.
Funkcji całe mnóstwo. Trzeba tylko odpowiednio dopasować rozwiązania.
Docelowo zmiana powinna być diametralna. Co wy na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę tylko potwierdzić, że na Berberi zrobicie sobie dużą zmianę.
Jak dużą? To już zależy od wielu czynników. Prostymi krokami zrobicie swoje.
Odpowiednie oprogramowanie może spowodować diametralną różnicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta sama sytuacja. Praca na Berberis i kolosalna zmiana, odpowiedni kierunek.
W zasadzie wszystkie wygląda lepiej. A jak u was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas cały czas ten sam system Berberis i widzimy pozytywną zmianę. Tak naprawdę bardzo dużo udało się poprawić/zoptymalizować.
Na więcej wniosków przyjdzie czas, natomiast obrany kierunek jest zdecydowanie pozytywny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno Berberis pomoże to ogarnąć. Masa funkcji, odpowiednie rozwiązania, kwestia ich dopasowania i wszystko powinno śmigać.
Natomiast od razu na pewno cudów nie będzie. Jak wy to widzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

System CRM w firmie (94 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (37 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...

Gdzie dostane sznurek do makram? (3 odpowiedzi)

Zależy mi na sklepie w Gdansku z rozsądnym i cenami

do góry