Widok

Szukam systemu CRM

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być możliwość podpinania plików, przypomnień, integracja z Outlookiem. Polskie wsparcie techniczne, w chmurze, na polskich serwerach.
Ktoś coś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też szukamy i chętnie się dowiem jaki system jest na polskich serwerach, bo to nasz główny wymóg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mąż ostatnio też szukał i testował kilka,one są podobne do siebie. ostatecznie doradziłam mu patriotyzm lokalny i wybrał program z Gdańska crm vision.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że na Berberis jesteście w stanie zrobić sobie sporą różnicę. Zmiana nie nastąpi od razu, lecz stopniowo, tak, aby docelowo zrobić coś dużego. Czy to są rozwiązania dla każdego? I tak, i nie. Trzeba po prostu działać rozsądnie, krok po kroku.

Myślę, że dzięki Berberis zrobicie swoje i będzie lepiej. Optymalizacja jest kluczowa w każdym przypadku i należy o nią zadbać. Jeśli nie podejdziecie do tego na takich zasadach, to niczego wielkiego nie osiągnięcie. I właśnie o takich kwestiach pamiętajcie. Co wy na to?

Inne tematy z forum Hobby

Wędkarstwo - gdzie w ciszy i spokoju połowić? (4 odpowiedzi)

Witam znacie może jakieś ciekawe łowisko komercyjne/prywatne gdzie można w ciszy i spokoju...

Białe tango (132 odpowiedzi)

Pan mi nie odmówi Panie Redziński (?) Ćwiczenie czyni mistrza. http://youtu.be/c3_NntYhzV4

ASG czyli bezpieczna wojna (59 odpowiedzi)

Witam, W wakacje postanawiam zakupić sobie już 3 replikę jakiegoś karabinu. Ale nudno jest mi...

do góry