Widok

Szukam towarzystwa

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Hej, jestem kobietą po 40, nie mam dzieci. Kilka miesięcy temu rozstałam się z mężem, u związku z czym przeprowadziłam się na Przymorze. Szukam ludzi obu płci, którzy chcą się zakumplować, a może nawet zaprzyjaźnić. Spędzać czas zarówno aktywnie, jak i na lenistwie. Preferowane osoby otwarte, lubiące ludzi i pozytywnie nastawione. Wiek i płeć bez znaczenia, posiadanie dzieci bądź ich brak, orientacja seksualna, wyznawana religia czy jej brak, to wszystko jest dla mnie bez znaczenia. Jak jesteś samotny/samotna i chcesz mieć z kim wyskoczyć na spacer/do kina/ na drinka/ na siłownię czy basen to odezwij się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :) Ja chętnie powymieniam myśli. Nie jestem stałym bywalcem tego forum (chyba nie jestem bywalcem for jakichkolwiek gdy się nad tym przez sekundę zastanowiłem.), kilka lat temu mieszkałem w Trójmieście i chyba sentyment pokierował mnie dziś na trojmiasto.pl :) Nie znam etykiety nawiązywania kontaktu w ten sposòb. Jestem jednak otwarty by go nawiązać :) Lubię poznawać, mówić i słuchać. Kocham muzykę. Jestem absolutnie pochłonięty od lat w odkrywaniu nowych artystów każdego dnia. Poinstruuj mnie proszę, gdzie mogę Ci dać znak-sygnał. P.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej, jestem pod adresem spotkania.arabella123@gmail.com napisz swój adres albo numer telefonu to się odezwę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
m.s-1085@wp.pl
Tylko uważaj na takich co się będą chcieli spotykać a potem wyłudzić kase, bo na samotnych i po takich przejściach najlepiej polować, życzę wielu życzliwych ludzi i wspaniałych przyjaciół
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to sie skonczy duzym brzuchem hahaha a potem rozwodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To wolna Istota i szuka towarzystwa.
"Ma prawo".
Ps
Nie każdemu, po piwie, wyskakuje wielki brzuch :]

Kobietom akurat wyskakuje po drinku, ewnentualnie kilku, w zależności jak mocną ma głowę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz na m.s@-1985wp.pl

Jestem też z Przymorza, mam 50 lat, czasem dokucza mi samotność, chodzę na siłownie do "Calipso" w Galerii Przymorze, możemy razem poćwiczyć, pogadać, kawę wypić :-), jeśli masz ochotę to napisz napisz: mkkg małpa op.pl
Małgosia
Mój majl m.s-1985@wp.pl napisz do mnie

Inne tematy z forum Towarzyskie

totalny SYF!!!!!! (6 odpowiedzi)

Dziś pomimo paskudnej pogody pojechałam sobie nad jeziorko w Bieszkowicach. To co zobaczyłam...

Zdrada... moda czy norma po latach związku? (21 odpowiedzi)

Cześć, Rzucam dosyć kontrowersyjny temat. Ostatnio dużo słyszę, o tym, że związku nie moga...

Czy ktoś chce pogadać? (160 odpowiedzi)

Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju rozmowy...:)

do góry