Widok

Szukam trenera personalnego.

Społeczność Temat dostępny też na forum:
Szukam trenera personalnego.
Witam,
poszukuję trenera personalnego, który byłby zainteresowany wspólnym treningiem. Aktualnie ćwiczę samodzielnie - fitnes, siłownia, i staram się prowadzić zdrowy tryb życia, jednakże nie udaje mi się uzyskać upragnionych efektów ( -10-12kg wagi, zdrowe, jędrne i wyrzeźbione ciało ). Jestem osobą chętną do ciężkiej pracy i różnych form treningu oraz diety, byleby wreszcie powrócić do dawnej ( sportowej ) sylwetki.
Posiadam kartę, pozwalającą na wizyty w wielu klubach, basenach itp. na terenie Gdyni.
Ze swojej strony jestem w stanie zaoferować ok. 12 kg nadwagi, ogromne chęci a także zgodę na monitorowanie swojej metamorfozy np. na portalu trenera co byłoby bardzo dobrą ( a właściwie najlepszą ) reklamą . Dodatkowo posiadam wiedzę z zakresu marketingu, co może bardzo przydać się w wypromowaniu trenera. Także korzyści będą obustronne.
Jeżeli jesteś zainteresowany/na wspólną walką i masz chęć podjąć wyzwanie to zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twój Trener

Hej chętnie bym się z Tobą spotkał i porozmawiał.Zrobił wywiad i ustalił naszą współpracę. Pozdrawiam Mateusz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/GizmoTrickz?fref=ts

Skontaktuj się s tym Panem. Może Tobie pomoże.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć
A co oczekujesz od trenera .a jak trener ma madwagę 10 kg to wspólne treninhj wskazane .naisz na jaki addes mam do Ciebie napisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestroga
Najpierw proszę sprawdzic kwalifikacje trenera.
Ostatnio spotkałem sie z trenerem na nowo powstałej siłce w Gdańsku, który ma jedynie miesnie i to jest jego rekomendacja, wiedzy natomiast zero i ten gościu nie zdał nawet egzaminu (wiem od ludzi co zdawali z nim)a tytułuje się trenerem personalnym a szkoleń wypada mieć kilka. Oby krzywdy nikomu osiłek nie narobił.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niech ten trener ma niewielką nadawagę ważne co ma w głowie, wymuskanych lalusiów lub przypakowanych tłuczków jest wielu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś ma mięśnie to wyrabiając je chcąc nie chcąc zdobył wiedzę na ten temat. Glejt wcale nie oznacza baraku wiedzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc mam na imię Sławek jestem nizaleznym trenerem personalnym,chętnie podjął bym współpracę z Tobą proszę napisać na mail-piorkowfit@gmail.com bądź fb-Sławomir Piórkowski -trener personalny Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://youtu.be/pnvqk7FpfPk Trener online bądź na terenie Anglii, polecam. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umów się do http://radiodance.com.pl/zalety-treningow-personalnych/ na pewno będziesz zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

do góry