Widok

Szukamy chętnych do gry w kosza na hali - GDYNIA

Jest nas 5/6 (wiek + 30) - najlepiej gdyby znalazła się druga ekipa (piątka). Gramy we wtorki 20:00 - 21:30. Cena za hale i szatnie - 100zł / h (pl78001@wp.pl)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w którym miejscu w Gdyni jest ta sala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witomino I ALO. sala po remoncie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj...a jaki poziom prezentujecie? ja mialem przerwę w graniu, więc nie jest na pewno tak jak kiedyś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
graliśmy to 10 lat temu ;) teraz to raczej dla ruchu i zdrowia ale cos tam pamietamy. Jeden gra lepiej inny słabiej. Gramy od 2 miesiecy. Wiekszosc po długiej przerwie ale raczej dajemy rade
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie przerwa w graniu jakas 5letnia:) ale tak jak mowisz, tego sie nie zapomina :P heh ruch i zdrowie to podstawa...wiec cos trzeba w tej kwestii robic :) tylko ze Wy szukacie calej piątki, a ja jestem tylok jeden...chyba ze zglosza się jeszcze jakies pojedyncze osoby...ps. mam 30 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wpadnij dzisiaj na Narcyzowa o 20:00. Gramy 1/5 godziny. Na koniec robimy zrzutę 150 zł z obecnych. Jest nas ok 7-8 osób więc pograsz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie sprawdzałem forum, stąd tak pozno odpisuje...dzisiaj nie dałbym rady...niestety praca= sila wyzsza :)

to w koncu 150 czy 100 zl jest za salę?? bo juz sie zakrecilem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
100 / h z szatniami i prysznicami ale wynajmujemy 1,5 godz. stąd 150 zł. srednio jest 7-8 osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie....przepraszam za przeoczenie/niedoczytanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znajdzie się jeszcze miejsce? grzes.m@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znajdzie...przyjdz we wtorek na 20:00.1 ALO w Gdyni Witomino przy ul. Narcyzowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby tak jeszcze jeden...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy to ogłoszenie jeszcze jest aktualne? witomino jest niedaleko, wtorek akurat, jeśli potrzebujecie jeszcze jednej osoby bardzo chętnie bym dołączył. Co prawda mam pare lat mniej ale myślę, że sie dopasuje. Poziom raczej średni - kontakt dabek382@gmail.com
Pozdrawiam ,Seba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK, słuchajcie: chetni do dołączenia proszeni sa o pilny kontakt mailowy:
pl78001@wp.pl. Czesci odposałem. pzdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od października ponownie zaczynamy granie na Witomnie:
Wtorki godzina 20:15 do 22:00. Cena : 150 / na uczestników w dzień grania. Generalnie w większości umiejętności średnie. Wiek + 30.
Zainteresowani proszeni o kontakt mailowy: pl78001@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak by co to ja byłbym chętny. 35lat, 200cm , gram na pozycji 4/5, jestem z Chwarzna. Parę lat miałem przerwę, ale kiedyś byłem całkiem dobry :)
Jakby co to podaje mój namiar.
moonspell79(at)gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry