Widok

Szukamy nowych znajomośc, przyjaźni, kto wie! :)

Cześć,
Niedawno przeprowadziliśmy się z chłopakiem do Gdańska, nie znamy tutaj wielu osób. Jesteśmy w wieku 29-34l ;)
Chętnie zapoznamy osoby w zbliżonym wieku do wspólnych długich rozmów, spacerów (mamy też psa), kawy, herbaty, drinków, wyjść, wyjazdów i tak dalej....
Możesz być chłopakiem, dziewczyną, możecie być parą, znajomymi.. nieważne.
Jesteśmy otwarci na nowych ludzi!
Pozdrawiam
Ola
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podrzucam pomysły: sąsiedzi, lodowisko, sport rekreacyjny w okolicy, kluby osiedlowe, muzyczne, jakieś hobby i znajomi sami się znajdują. Poza tym w Gdańsku to się raczej dzielnicami operuje, za duży teren żeby Gdańsk postrzegać całościowo.
Sprawdzaj co się dzieje na portalu Kiwi. Zdarzają się takie ciekawe imprezy klubowe, że można kogoś spotkać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej!
Podasz jakiś kontakt do siebie? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej napisz na meila ami32@vp.pl tam porozmawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Napisałam wiadomośc na maila, wydaje mi się ze jesy literówka w adrsie mailowym i wysłałam na wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapraszam do grupy Wspólne Wypady Trójmiasto. Znajdziecie nas na facebooku. Jest wśród nas sporo osób napływowych, którzy także szukali ekipy do wspólnych spacerów, aktywności fizycznych, wyjazdów za miasto i wypadów na miasto. I znaleźli to, czego szukali ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

hej jesli nadal aktualne daj namiary do siebie chetnie was poznamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (6 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Trans osoby z Trójmiasta (72 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Szukam kobiety na stały zwiazek (3 odpowiedzi)

Szukam kobiety na stały zwiazek

do góry