Widok

Szumilas

Na granicy Jankowa, koło magazynów, od ul. Magazynowej w stronę Straszyńskiej, Robyg rozpoczyna budowę osiedla "Szumiobwodnica". Na początek 14 trzypiętrowych bloczków. Fajnie. Ludzie będą mieli gdzie mieszkać. Ciekawe tylko czy nasze władze wydając na to zgodę, pomyślały o rozwiązaniu problemów komunikacyjnych jakie się z tym wiążą. Nie mam tu na myśli dojazdu do obwodnicy od ronda w Kowalach bo to droga krajowa, ale chodzi mi o dojazd do ronda od strony Jankowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja myślę, że ten problem będzie rozwiązany, o ile jest realny - mam tu wątpliwości. Natomiast, ogólnie to chyba dobrze ,że coś się dzieje - to będize z korzyścią dla wszystkich, a to nie jest żaden moloch etc. tylko kameralne, ładne osiedle. Bez przesady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestety ale czasy gdzie był spokój i fajne tereny na spacery w okolicy Jankowa to powoli czas przeszły, niedługo bedziemy tu mieli klimacik jak na gdanskiej Zaspie w smrodzie w korkach i hałasie generalnie wielka czerwona kartka dla wójta ze zezwolił na budowe tak duzego osiedla, niestety skundlicie to Jankowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry